Jak správně zapojit světla

Od: Datum: 16.05.14 17:11 odpovědí: 10 změna: 18.05.14 13:20

Zdravím, potřebuji poradit se světly. Koupil jsem na Š.octavii nová světla Devil Eyes. ale po zapojení mi svítí dle přepínače jinak.Když přepnu do první polohy, svítí LEDky, v druhé poloze mi současně svítí LEDky s mlhovkama, ve třetí poloze svítí i potkávací světla. Když přepnu do druhé polohy a vytáhnu přepínač do polohy mlhovek, rosvítí se Ledky s potkávačkama, ale nejdou dálková.Dálková svítí pouze ve třetí poloze. Dá se to předělat ve spínači? Nebo jak na to, aby světla šla správně dle přepínače.Díky za rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: olaf71*
Datum: 16.05.14 17:19

viděl bych to na proházení pinů v konektoru

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.05.14 17:20

Ono je to v podstatě jedno, jak to zapojíte, Stejně Vás první trochu znalý policajt zbaví techničáku...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 16.05.14 17:25
Pokud jsou světla homologována není sebemenší důvod "zabavovat"ORV...jinak je to přesné jak shora správné psano-musite sprehazet jednotlivé "cvonciky"(piny) v konektoru...

Datum: 16.05.14 17:30

No právě - jsou li homologována ... *smich*

Pokud jsem správně informován, tak devil eyes jsou kroužky kolem světlometu s červeným svitem , čímž se liší od angel eyes, které svítí bíle.

Neumím si představit, že by někdo něco takového homologoval

Od: milda1
Datum: 16.05.14 17:39

Světla jsou homologována, nejsou to žádné kroužky,ale ledková řada pod hlavním světlem neco jako má Audi.Myslím, že prohození pinů bude nejjednoduší.Díky za radu.

Datum: 16.05.14 17:34

devil eyes origo na O1 maji normalne vyrazenou homogaci , myslim , ze mas prehozene piny v konektoru.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.05.14 17:42

Díky za radu, ony jsou homologovaná a asi jsou přehozené piny.Potřebuji jen ještě poradit, jak je prohodit.Nevím, jak se demontují či vyndají.Díky

Od: olaf71*
Datum: 16.05.14 18:24

zkus to někde na fóru. já osobně bych vzal zkoušečku a prošel piny, co který dělá. možná bude potřeba něco proklemovat. určitě existuje i nějaký plánek.

doplněno 16.05.14 18:26:

každopádně nestříhat drátky. piny vypíchnou a přendat

Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.05.14 18:27

Díky za užitečnou radu.Hezký večer.

Datum: 18.05.14 13:20

Ahoj Olaf71,díky za radu. Dnes jsem si půjčil vypichovák, zkoušečkou jsem to projel a prohodil jsem dva středové piny. Byla to otázka 10min a šlo to lehce.Vše svítí, jak má.Pouze musím zjistit,proč nejde naklánění světel.Snad na to také příjdu.Ještě jednou díky.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.