Problémová oprava auta, přístup servisu

Od: Datum: 13.05.14 12:41 odpovědí: 2 změna: 13.05.14 21:16

Dobrý den, do autorizovaného autoservisu KŠV s.r.o. Chomutov jsem 14.04.2014 dala do opravy Opel Vectra. Vozidlo při delším odstavení nestartovalo. Do dnešního dne (13.5.) vozidlo není opraveno a pokud bych neustále neurgovala, zřejmě by se ani nezačalo. Včera jsem opět urgovala další informace a technik mi oznámil, že při diagnostice vozidlo nyní vykazuje "nesmyslné" údaje, které se při předchozí diagnostice neobjevovaly. Navíc vozidlo už prý vůbec nejede. Toto bylo konstatováno až po 29 dnech a po mnoha urgencích! Vozidlo bylo při předání do servisu po technické stránce bez problémů. Pouze zde byla závada na startování, kterou jsem chtěla odstranit. Vedoucí servisu se mnou odmítá jednat a velice neurvale mě nařknul ze spekulativního jednání, když nyní požaduji uvedení vozidla alespoň do původního stavu, kdy bylo pojízdné. Poradí někdo, jak se bránit proti autoservisu? Případně má někdo zkušenosti s tímto problémem? Je to Opel Vectra turbo diesel, byl vyměněn palivový filtr, přepadové hadice, byl namontován zpětný ventil a auto při delším odstavení stále nechce startovat.Děkuji předem za všechny rady ak.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.05.14 15:38
avatar

vidim to že odešlo čerpadlo u dieslovejch starších oplů docela běžná věc opravy většinou převíší cenu auta

skočil bych někde na opl klub a nechal si ve vašem okolí doporučit nákej spolehlivější servis

http://www.club-opel.com/forum-kategorie/opel-vectra-b-49

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ak
Datum: 13.05.14 21:16

Děkuji za radu, zkusím to přes stránky opel club. Je možné, že je problém s čerpadlem, když auto startuje, resp. startovalo, byť třeba s obtížemi? Slyšela jsem, že když čerpadlo odejde, tak prý už nejde nastartovat vůbec. V okolí Mostu, Chomutova bohužel žádný solidní servis neznám, vsadila jsem na autorizovaný Opel Servis KŠV Chomutov-Otvice, ale jsem velmi zklamaná. Neustálé urgence, dohady a na závěr velmi neurvalé jednání ze strany pana ředitele.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.