Rachotící ložisko na poloose?

Od: Datum: 06.05.14 23:08 odpovědí: 2 změna: 07.05.14 23:39

Zdravím,

rachotí mi něco v převodovce. Takové kovové klepání...tak jsem koupil jinou převodovku a dělá to stále to samé. Spojka je taky vyměněna. Rachocení je stále stejné a vychází z oblasti diferencialu.

Je možné, že by rachotilo tohle ložisko, které se nachází na poloose - vypadá takto: http://www.eurocarcare.net/user/products/7540062.jpg? A nebo jsem prostě měl smůlu a narazil jsem na dvě převodovky se stejnou vadou? :(

Jedná se o mitshubishi spacestar.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.05.14 08:50

dvě převodovky se stejnou vadou určitě ne.Může to být onen kloub na poloose /jsou zpravidla 2,na každé straně jeden/ ze kterého se vysypaly " jehly".Pak by měla mít poloosa v uložení větší vůli,do strany i ve směru otáčení Nezbyte nic jiného,něž poloosu opatrně vyndat a podívat se.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladkor
Datum: 07.05.14 23:39

Děkuji...auto totiž chvilku bylo potichu a zničeho nic to začalo dělat znova po pár desítkách km. Je pravda, že na těch poloosách byla ta ložiska taková...nevím jak to říct..no prostě trošku drhnula...tak je možné, že to je ono. Poloosy se docela dost hýbou do stran...ve směru otáčení si nevybavuju. Snad to bude jen tohle. Druhou otázkou je jestli ty ložiska seženo. Zatím děkuji :)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.