Jak moc rezne renault clio?

Od: Datum: 02.05.14 17:09 odpovědí: 12 změna: 03.05.17 18:17

Zajímá mě, jak moc rezne renault clio? Konkrektně r. V. 2008? Nabízejí mi ho v aaa za 55000kč.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.05.14 20:28
avatar

V AAAčkách, ----- bože můj.. Nekupujte to, často nemluví pravdu o původu vozu, často nemluví pravdu ohledně počtu majitelů, velmi často nemluví pravdu ohledně havarovaných aut, která vydávají za nebouraná. Obzvlášť nekupujte na splátky nebo leasing. V tomto autokšeftě již hodně motoristů nalezlo zklamání, místo dobrého auta. Jestli ho nabízí za 55 , tak ho vykoupili tak do 35.

Pokud jste skutečně rozhodnut ho koupit, pak si vemte s sebou mechanika, který má měřič tloušťky laku a ví kam se podívat. Můžete zjistit, že pod krásným lakem se skrývá centimetr tmele.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.05.14 20:40
avatar

To Opičák-a to co jste napsal je Vaše vlastní zkušenost?

Pkd ne tak bych to bral jako JPP .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.05.14 21:17
avatar

No já kdysy koupil v áčkách Oktávku a do techničáku jsem se mohl podívat až po složení peněz a podepsání kupní smlouvy. Předchozí majitel byla firma z Prahy. Když jsem proti tomu protestoval, byl jsem ujištěn, že je to ještě lepší než od soukromníka, protože firma tomu věnuje pravidelný servis. Někde asi po roce a půl jsem auto prodával a nabídl znovu áčkám. Z původních 150000Kč mi nabízeli asi 50000Kč a jedno z odůvodnění znělo"To víte, je to bývalé firemní auto, to cenu výrazně ponižuje". Takže Opičák o nich asi ví svoje.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.05.14 13:58
avatar

To já kdybych si měl vybrat ojetinu, tak jedině po firmě. V rodině jsme kupovali 105ku po prvním majiteli a nic moc. Pak Favorita po 4 lidech a bylo vidět, že servisování taky nedodržovali. Pak jsme koupili Fabii po firmě a byla v pohodě. Pak Transportera po 3 firmách a byl taky v pohodě. Takže kdybych si měl vybírat ojetinu, tak jedině po firmě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.05.14 21:08
avatar

Karlosdosi,rez na tom rencku Tě zajímat nemusí,protože ten škopek přestane jezdit dřív než stihne zrezivět.Stejný škopek jsem měl a za podstatně nižší cenu,tak vím o čem mluvím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.05.14 15:05

Děkuji,mně je to taky divné proč by to prodávali,když je to 5 let staré a má prý najeto jen 27000km.?

Myslím,že za tím nějaká kulišárna je,já jsem si to chtěl ještě vzít na splátky na 5 let.Myslel jsem,že to po dobu 5 let nic nebude potřebovat,jen jezdit.

Četl jsem ale recenzi,že jsou právě u toho ročníku 2008 problémy s motorem,vstřikování a ještě něco.

Tak to bych asi koupil zajíce v pytli a potom se mlátil do hlavy,jak jsem naletěl!

Od: gocars*
Datum: 02.05.14 22:05

U auta z roku 2008 bych moc rez neřešil, dalších cca 10 let to vydrží úplně v pořádku. Spíše bude zajímavější aktuální technický stav poslal jsem Vám soukromou zprávu ohledně AAA a nějaké informace. Děkuji

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.05.14 22:22
avatar

to diesel:

tak příběh číslo 1, starý asi 10 roků:

pán (z MS kraje) kupuje v tomto bazaru (Praha) auto Mazda. Byl ubezpečen, že auto je nehavarované a první majitel v ČR. Již samo tvrzení "první majitel v ČR" je poněkud zavádějící. Kolik jich tedy bylo mimo ČR? je otázka. Techničák vám přijde poštou. S velkými problémy dojel pán do Ostravy, auto se přehřívalo a jelo podivně. Pán volá do Áček, že se mu to nezdá, ale čeká na techničák. Ten přišel, ale jako duplikát za popsaný, takže 5. majitel v ČR. Pán volá opět do Áček, že se auto přehřívá a co, že to má znamenat s těmi majiteli, když tvrdili, že je první. Odpověď "chybička se vloudila, pane, omlouváme se" ... ale mě se auto přehřívá, říká již nasraný majitel. No tak to přije´dte, kouknem na to... no jo, vy jste z Ostravy, tak to asi nepřijedete, že jo.

Pán přijel. Následovala prohlídka auta s výsledkem, že je to v pořádku a je ohnutá ručička teploměru. (Větší kravinu jsem neslyšel.) No a tak pán sedá s nepořízenou do auta a vyráží na východ. Dojel do Brna, tam se auto zadřelo.

Pak jsme pro pána dojeli a odvezli domů. Opět telefonát do Áček, co jako dál? Dejte si to do servisu a my to zaplatíme. Odvezli jsme auto do Mazdy. Na technika šly mdloby: Auto neodborně opravené po težké nehodě (totálka), nejde nastavit geometie. Předpokládaná cena opravy = nový motor. Tak jsme auto převezli jednomu bývalému automobilovému závodníkovi. Opravil za cca 35 tisíc. Poté pán opět volá a říká, že auto je po těžké nehodě. Odpověď: bůhví, co jste s tím autem dělal, zádná reklamace nepřichází v úvahu, jo a motor ten jste si zadřel sám, tak nic, nashledanou !

příběh číslo 2:

pán volá, dnes jsem si koupil auto a píchnul jsem, neumím si to vyměnit

na místě se nachází krásná naleštěná Felicia, modrá metalíza. Říkám mu, hezký auto, ale proč se to lakovalo? No oni to nějak po vykoupení odřeli, ale jen málo, tak to dali dopořádku. Dávám hever, zvednu cca 5 cm, kolo se zvedá, najednou rána a hever byl v autě. Z prahu na mě koukala montážní pěna a po plechu ani památka. Nutno dodat, že pěna byla krásně překytována, dole stříknutá UBS, jak od výroby.

příběh 3:

pán volá, můžete mi odtáhnout auto (teda zbytek auta), dnes jsem si ho koupil v Áčkách a po cestě mi shořelo. Smutný konec.

Těch náhod je na jeden ač, velký autobazar nějak moc. Nekoupil bych tam ani náhodou.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 03.05.14 08:25
avatar

Mno já taky neříkám že bych tam koupil,ale se... když jen každej plive na áčka a přitom jsou daleko horší malé ab v každém městě! Vy znáte jen jak zde popisujete jen nespokojené ,ale ti co jsou spokojeni o těch se nikdy neví!Osobní skušenost nemám ani s jedním ale jen přejaté stejně jaky Vy ale od Áček jen TŘI velmi spokojené zákazníky a zato od místního jednoho extra nespokojeného! Ono když někdo prodá přes tisíc aut za měsíc,tak je pravděpodobnější že se něco poserýnkuje než tak kde se prodá za stejné období max deset aut!

1.Zkušenost-bývalý (jak ho nazvat asi jako náměstek?) si koupil v áčkách tehdy za padesát kadeta pontiac LeMans či jak se jmenoval.Deset let s ním jezdil než se rozpadl díky korozi!

2.Kolega z bývalé firmy-vyhledl si na inzerci astru (žel v áčkách) -přijeli pro něj odvezli i zpět a toi přesto, že ji nekoupil ,bo se mu nelíbila,na jeho požadavky mu pak dovezli druhou kterou vzal a je taky extra spokojen!

3.syn parťáka-koupil v pašíka (cca kolem dvouset),po třech rocích se vyskytla nejaká závada,v servisech si nevěděli radu tak na konec jel v brně k autorovi-tam zjistili,že auto je v databázi kradených,opravili,ale auto po jednání z PČR a v ´8čkách zůstalo na měsíc než m u dle jeho specifikací seženou druhé! Do měsíce měl dalšího pašíka v ceně 300 000 za výměnu starého a doplatek cca 150 000kč.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bbbb
Datum: 03.05.14 13:43

Renault dává záruku 15let na neprorezivění karoserie tak si udělejte obrázek a vůz pořádně zkontrolujte.Co se týká nákupu v AAA já měl možnost zkušební jízdy ,kontrolu vlastním mechanikem a to i podvozku na zvedáku.Pořádně si zkontrolujte co kupujete a nebudete muset plakat že vás někdo podvedl.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.05.14 15:53
avatar
Jen drobnost - ať koupíte clio v áčkách nebo jinde, tak první pravidlo při koupi ojetiny říká že se má vyměnit klíňák. Bohužel zrovna na clio se mění dvě sady řemenů a napínacích kladek bratru za 6000. Takže představa - koupím a bez investic budu roky jezdit dostane na prd@l hned po nákupu.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.05.17 18:17

Myslíte rozvoďák, ale to u každého jiného auta taky. Nevím, ale ani na Škodovku to cenově moc hluboce níž nepůjde.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.