Tlačení motocyklu

Od: Datum: 01.05.14 17:21 odpovědí: 12 změna: 01.05.14 19:46

Můžu tlačit motocykl padesátku po chodníku i po silnici, když u doktora dostanu injekci a nesmím potom řídit nebo taky, když se zapomenu v hospodě a dám tři piva?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: olaf71*
Datum: 01.05.14 17:37

nevidím v tom problém. je to jedno jestli tlačíš fichtla, kočárek, nebo do mámy

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 01.05.14 17:40

Ahoj. Olafe, s tou mámou je to přece jen o něčem jiném. Moc běžně se to nedělá na chodníku, nebo ve vozovce.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: olaf71*
Datum: 01.05.14 18:16

ale na silnici v poho :-D

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 01.05.14 19:33

nejlepší je to s hospodskou

Datum: 01.05.14 19:32

dík za radu

Od: jakublinhart1*
Datum: 01.05.14 17:38

a motorka snad po třech pivech nestartuje nebo co?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.05.14 18:31
avatar
...to jo,ale "při troše štěstí" tak na rok naposledy...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.05.14 19:46

Díi za rady všem, motorka staruje i po více konzumaci, ale nechci dráždit hada mariáš mi tolik nevynáší. Tlačit z hospody to už je zábava, půjde nás víc a proberem vše důležité. Stejně se mi to pivo nezdá, dříve, když jsem vypil čtyři desítky tak jsem se motal a byl to parádní opičák, nyní to pivo nemá grády. Musím to prokládat Myslivcem ještě jednou dík.

Datum: 01.05.14 19:07

Po chodníku určitě ne,ten je pro chodce.Já zž kdysi dávno za něco podobného platil /tehdy 10,- Kč/

Ohodnoceno: 0x
 
Od: olaf71*
Datum: 01.05.14 19:12

to dneska nikdo neřeší. cyklisté na chodníku na přechodu a nic. je jasné, že nepojedu s károu širokou metr po chodníku, ale když běžně stojí auta na chodnících tak, že kolem nikdo neprojde, tak je to také nic. v dosahu 200metrů mám takových aut několik, kde neprojdete po chodník kvůli takovému stání.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.05.14 19:18
avatar

Po silnici není problém po chodníku ano.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.05.14 19:38

Tak teď trochu relevantních informací,když plků je tu již dost:Zákon o provozu na pozemních komunikacích 361/2000 Sb.

§ 2

j) chodec je i osoba, která tlačí nebo táhne sáňky, dětský kočárek, vozík pro invalidy nebo ruční vozík o celkové šířce nepřevyšující 600 mm, pohybuje se na lyžích nebo kolečkových bruslích anebo pomocí ručního nebo motorového vozíku pro invalidy, vede jízdní kolo, motocykl o objemu válců do 50 cm3, psa a podobně,

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.