Jak přepsat malý techničák(ORV)

Od: Datum: 29.04.14 17:08 odpovědí: 3 změna: 29.04.14 20:25

Zdravim,prosím o radu..kupuji auto z depositu,mám STK,zaplacené povinné ručení,kupní smlouvu,jde o to že majitel vyzvedne z depositu značky,předloží výše zmíněné dokumenty a pak se děje co?...napíšou mně jako nového majitele do velkého techničáku i do malého?...přihlašovat to zatím nechci kvůli eko dani,ale jezdit tzv.na půlpřepis..on se prostě zbaví auta a nechá to přepsat na mně,ale nevím jestli přepíšou i malej techničák..nebo jak mám postupovat?díky moc za radu...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.04.14 17:44

Pokud nedojde ke kompletnímu přepisu, tak "malý techničák" s Vaším jménem neobdržíte - ten se právě vystavuje novému majiteli při přepisu. Ve "velkém techničáku" budete veden jako ten na koho je auto odhlášeno.

Pokud nemáte na zaplacení eko-daně, tak si nekupujte auto, protože pravděpodobně nebudete mít na případné opravy.

Pokud chcete znát můj názor, doveďte to vše legálně do konce, tzn. dokončete přepis na svou osobu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 29.04.14 17:48

ORSMV, ten váš tzv malý techničák, který neexistuje, do toho váš nepřepíšou,protože není dokončena změna. Podívejte se,jak to bude příští rok, bude změna v zákonu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.04.14 20:25
avatar

smrcino,

on vyzvedne značky z depozitu, a zároveň provede odhlášku na Vás. Pak předá doklady Vám a je jen na Vás, co budete dělat dále a jak dlouho budete jezdit v polopřevodu. Nejdéle však do 1.7.2014, kdy budou polopřevody zrušeny, páč od nového roku se přepis bude dělat jinak.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.