Koupil sem nepřepsaný automobil a naboural

Od: Datum: 28.04.14 12:55 odpovědí: 6 změna: 28.04.14 21:04

Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Koupil jsem automobil v polopřevodu, ale od pána, který už byl uplně někdo jiný, než osoba v TP a naboural jsem. Jsem viník nehody. Auto má platnou stk a i povinné ručení na mé jméno. Chci se tedy zeptat, jestli pojišťovna nebude dělat problémy, při pojistné události? Chtějí po mně velký TP, ale tam je auto v polopřevodu, tak nevím , jestli to nebude problém. Děkuji za odpevědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.04.14 13:02
Poloprevod(a ani jiný převod) nemá na platnost registrace vozidla žádný vliv...vy jste jel s legálním za registrovaným vozidlem spojujícím zákonné podmínky provozu na bla bla...takže pojišťovna se muže kroutit,ale musí plnit...
Ohodnoceno: 3x

Od: karel16*
Datum: 28.04.14 13:05

Tak to mi spadl kámen ze srdce, děkuji.

Od: jkjkj
Datum: 28.04.14 13:13

Neradujte se předčasně. Bude dělat problémy.

Ohodnoceno: 0x

Od: karel16*
Datum: 28.04.14 13:27

A můžu vedět, co bych mohl očekávat za problémy a popřípadě, jak se to dá řešit?

Datum: 28.04.14 14:50

To Jkjkj- a jaké problémy můžou dělat? Vypište je sem!

Je auto registrováno-ano,je-tam není problém a to,že dotyčný co boural není v TP?No ,jak by se potom řešili bouračky aut z půjčoven,služebních atd?

Má pojištění z odpovědnosti-ano má,tam také není problém

Takže můžou něco zkoušet ale jen připos... jako někdo,mají potom problémy!

Datum: 28.04.14 21:04

jkjkjk..

dělat problémy asi myslel normální problémy, jako každá pojištovna..

Vůbec to nemá nis společného s nedohlášením vozidla..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.