Odhlasene auto

Od: Datum: 23.04.14 13:22 odpovědí: 16 změna: 23.04.14 20:48

Dobry den chci se zeptat koupil jsem auto a majtel mel pouze velky technicak a malý nemel a jeste je problem ze auto koupil v bazaru a neprihlasil si ho na sebe tudiz neni prihlasene na nikoho. tak jsem se chtel zeptat jak to ted resit, jestli nebudu mit na urade nejake problemy. dekuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: juju
Datum: 23.04.14 13:33

Auto odepište, holt nevýhodná koupě - to se stává.

Ohodnoceno: 0x

Od: mirek*
Datum: 23.04.14 13:40

jak to myslite odepiste?

mam i smlouvu kterou ma majtel s Bazarem ve kterem to koupil.

Datum: 23.04.14 14:31

juju, to není rada, ale Váš názor?

Ohodnoceno: 2x

Od: stonec
Datum: 23.04.14 14:01

Nejlepší by bylo vzít osobu na kterou je psaná smlouva z bazaru, všechny doklady (TP, povinné ručení, eidenční kontrolu (nebo stk), smlouvu, je-li auto z jiného kraje tak i značky) a zajít na registr vozidel. Předpokládám že to nějak přímo na Vás přihlásit půjde, bude-li s tim souhlasit majitel.

Datum: 23.04.14 14:28

Dekuji za odpoved, zkusim to

Datum: 23.04.14 14:30

Mirku, vše lze řešit.

Problém mít budete, ale jak sděluji, vše lze řešit. Musíte mít kupní smlouvy návazné na zápis v techničáku. Na přesnou radu musím vědět, kdo je poslední (podle datumu) napsaný v techničáku.

doplněno 23.04.14 15:52:

Paní je odhlášená, nebo je jako poslední vlastník?

Pak stačí jen smlouva od paní, nebo plná moc, kterou si napíšete sám a dojdte na její evidenci vozidlo na sebe odhlásit..

Lepší je domluva online..

Datum: 23.04.14 15:09

Posledni je nejaka pani co to auto dala do autobazaru tak pred rokem, pred pul rokem si ho koupil pan ktery mi pak auto prodal, ale jezdil s nim bez toho aniz by ho byl prihlasit.

Datum: 23.04.14 15:11

Jinak mam smlouvu mezi autobazarem a panem co mi auto prodal a pak smlouvu mezi panem co mi to prodal a mnou.

Datum: 23.04.14 15:28

A za chvili jedu pro jistotu pro plnou moc k tomu panovi co mi to prodal abych mohl delat veskere ukony ohledne odhlaseni a priihlaseni vozidla. snad to bude stacit

Datum: 23.04.14 15:53

Pani je odhlasena je na ni razitko ZRUSENO

Datum: 23.04.14 17:25

Když je přes paní ZRUŠENO , tak je to pravděpodobně odhlášeno na pana XY,od kterého jste koupil a od kterého Vy potřebujete plnou moc! (a KS od něj)

Datum: 23.04.14 17:45

Odhlaseno to neni na nikoho, ona to proala do autobazaru tudiz to odhlasili a kdyz si to ten pan koupil co mi to ted prodal tak si to mel prihlasit ale vykaslal se na to a prodal to me

Datum: 23.04.14 18:43

Mirku, na někoho musí být vozidlo odhlášeno. Je třeba vidět techničák na přesnou radu.

doplněno 23.04.14 20:46:

A pak se má radit, když tazatel dává špatné info. Proto nabízím, aby se ve složitých věcech bavilo on line.

Mirku, na úřadě nebude problém.

doplněno 23.04.14 20:52:

OK, v pořádku, pokud by přesto byl problém, ihned se ozvěte, páč vše se dá řešit...

Datum: 23.04.14 20:48
Děkuji a ještě jednou se omlouvám
Datum: 23.04.14 19:12
Každé registrované auto v ČR musí byt na někoho hlášené(at už právní či fyz.osoba) a je-li z někoho "zrušeno" maši byt na někoho "odhlášení"(což je tzv.poloprevod...jinak vám staci ke změně vlastníka či provozovatele MIT sepsanou plnou moc(neověřená) s tou dotyčnou osobou :"...odhlášení na..."

Datum: 23.04.14 19:56

Tak se omlouvam vozidlo je odhlaseno na ten Autobazar. spatne jsem se podival a dostal jsem se domu az ted. od autobazaru mam smlouvu na pana x a s nim mam zase smlouvu ja a taky uzavrenou plnou moc. myslite ze to staci?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.