Auto přepis ZTP na nového majitele. Znovu eko

Od: Datum: 18.04.14 09:10 odpovědí: 2 změna: 18.04.14 12:58

Dobrý den, před třemi lety jsem koupil vůz přes osobu ZTP, hodně mi vom tenkrát pomohla poradna. Teď mám ale problém, auto jsem nechal následně přepsat na sebe. Vůz jsem prodal před nedávnem novému majiteli, a oni po něm chtěji eko daň že prej to přepsání nebylo legální či co. a že ho to nechou nechat prodat, co si otom myslíte? Co stím mám teď dělat?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.04.14 11:10
avatar
Pokud jste vozidlo převáděl po datu 10.2013 ano správné byste mel(kupující) zaplatit ekovypalne...(bez ohledu na prevod ZTP osobe) ovšem pokud dopr.úřad převedl dal i bez výběru ekovypalneho je to chyba úřadu nikoli Vase...tudíž nechť se všichni obrátí na ten dotyčný úřad dokoncujici převod vozidla...
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.04.14 12:58
avatar

ork, pokud vy nevíte co se dělo: " že prej to přepsání nebylo legální či co", pka ani mi nemůžeme dát přesnou informaci.

Vozidlo se převedlo na ZTP a bylo osvobozeno od daně. Teď se již daň musí platit i po dalším převozu z osoby ZTP na jiného. Češi našli kličku, a tak jí úřad zase zrušil.

Pochopil?

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.