Co je to za plech?A je z mého auta? + Foto

Od: Datum: 14.04.14 18:39 odpovědí: 5 změna: 15.04.14 08:26

Dobrý den chci se zeptat,na autě mi něco chrastilo,no a dnes jsem auto pujčil a na cestě kudy jelo jsem našel tento plech,před mím autem ani po,tuším nic nejelo tak usuzuji že je to muj bordel :) ale nevím to jistě tak jsem to sebral,zajímalo by mě,co to je?Vypadá to jako nějaký kryt jako z výfuku ale ty malé uchyty rozměru trubky výfuku neodpovídají tak se chci ujistit jestli to není náhodou z mého auta popřípadě jestli je to tam potřeba vrátit :) protože už mi ulítl i kryt katíku tak jsem ho sebral a válí se mi doma a přidělávat ho nehodlám :D Je to auto Seat Ibiza 1,4i 44kw 1997 předem díky za rady :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.04.14 18:51

to bude jen kryt, ja mel na fieste podobnou potvoru ktera furt zvonila a urval jsem to sam :)

doplněno 14.04.14 19:03:

no Seat neznam zespoda, ale vypada to fakt jako kryt vyfuku na ceste od motoru :) ono ale logicky k cemu jinemu by to bylo, vzhledem k tvaru uchytek :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.04.14 18:57

Ok a nevíš z čeho ten kryt je? :)

Datum: 14.04.14 20:51

Ahoj. Jak tu už bylo napsáno, je to izolační kryt nad zběrným výfukovým potrubím co vede od hlavy motoru. Má tam tu funkci, že tlumí žár od výfuku směrem nahoru, kde je nejspíš karburace. Mělo by se to tam zase vrátit. Může dojít k zahoření v motorovém prostoru!

Datum: 15.04.14 06:09

ok díky kouknu na to a kde to tak přibližně je při pohledu do motorového prostoru?Nebudu muset pod auto? díky :)

Datum: 15.04.14 08:26

Tohle krytu nad výfukovým potrubím neodpovídá, Ibiza 1.4 má technicky stejný motor jako Felicia 1.6 a kryt má tvar jiný, navíc má otvor pro hadici přívodu teplého vzduchu do sání.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.