Odhlášení vozidla v polopřevodu bez vozidla

Od: Datum: 05.05.14 09:10 odpovědí: 5 změna: 05.05.14 15:35
Dobrý den chci poprosit o radu co dělat když potřebuji odhlasit vozidlo v poloprevodu které již nemám. Od auta mam ale všechny papíry i spz. Děkuji za rady
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.05.14 09:46

jestli je vozidlo v polopřevodu, tak ho můžete dohlásit a pak odhlásit. jinak nelze. Nebo si to přihlásí nový majitel na základě kupní smlouvy a plné moci

Ohodnoceno: 0x

Od: raduna13
Datum: 05.05.14 10:15
Auto jiz nenitakze se neda doprihlasit
Od: au1
Datum: 05.05.14 10:28

buďto si sežeňte doklad o ekologické likvidaci vozidla, nebo počkejte do 1.7.2015, k tomuto dni budou všecha vozidla v tzv. polopřevodu vyřazena z evidence (pokud polopřevod trvá 6 měsíců - zákon platí od 1.1.2015).

Od: buss®
Datum: 05.05.14 11:12

Je tady zákonná možnost, že motorové vozidlo zaniklo. Nechť vám to úřednictvo vysvětlí.

Od: frantap
Datum: 05.05.14 15:35

Zdravím.

Dneska jsem zrovna řešil polopřevod bez vozidla. Bohužel to je problém který je tady popsaný o kousek výše. Spíš mě zajímá , jestli tento zákon o zrušení vozidel v polopřepisech bude existovat od 1,1, 2015? Je to jisté , nebo jste to někde jen slyšeli? Na dopravce mi dnes jen řekl že školení mají až říjnu ,takže nic o tom ještě neslyšeli.Byl bych šťastný člověk. Už pěknou dobu kvůli tomu nespím a koumám ,jak to vyřešit legálně nebo nel... Myslím ,že by stačilo zaplatit nějakou pokutu za neekologickou likvidaci , pak bych dostal doklad o zaplacení, s tím bych šel na dopravku a vyřadili mě z evidence. Tečka, šmytec.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.