Výměnu vozu za jiný

Od: Datum: 09.04.14 22:43 odpovědí: 4 změna: 10.04.14 17:02

Mám octavii PD 96kW r.v. 2003. Uvažuji o RS 125kW r.v.2008.Nevíte, má to smysl měnit? 96kW má dobrý zátah, celou dobu žádný problém, krom výměny rozvodů a brzd, což je stejné i u jiných vozů. Spotřeba do 6l, nikdy přes. V plně obsazeném voze za dost agres.jízdy 5,6l.Uvažuji o RS, tedy o pár koníků víc, ale nevím, udělal-li bych dobře. Díky za rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.04.14 03:02
Po technicky stránce dokud ještě PeDecko fachci prodejce ho...dříve nebo později začnou problémy...No a pokud chcete RS není problém,s tím,ze tenhle model si nikdo nekupoval na ježdění jednou za rok k tetě na Slovensko,čili velmi pečlivé vybírat a kupovat s někým znakem problematiky,resp.s možnosti nezávisle předprodejní prohlídky ve zn.servisu...tech x set se rozhodne vyplati-a to platí obecné u čehokoli nad třicet tisíc ceny kupovane obětiny...Tak šťastnou ruku při výběru...
Ohodnoceno: 2x

Datum: 10.04.14 03:08

vzdycky ma smysl vymenit skodovku za opravdove auto :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.04.14 16:10

pokud s autem nejsou problémy tak bych si ho nechal a nechal si to čipnout

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.04.14 17:02

Pokuď jezdíš při dost agresivní jízdě za 5,6l, tak si tu 96kw klidně nech. Větší výkon je pro tebe zbytečný.

Tohle auto jsem nedávno převážel z bodu A do B a po ujetí cca 300km jsem měl průměrnou spotřebu něco přes 13l na sto.

Ale agresivní jízda to teda nebyla.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.