Novy privesny vozik

Od: Datum: 05.04.14 23:42 odpovědí: 7 změna: 06.04.14 21:02

ahoj potrebuju poradit kde a jaky koupit vozik. 20 let sme meli malej vozicek delajen na zakazku,ale ten uz je docela doniceny,tak chci koupit novy velky. ten malej ma nosnost 340 kg a uvezl 850kg,takze otazka zni kdyz ma vozim uzitnou nosnost zhruba 600 kg uveze i tunu? nebo to dneska suli tak,ze to rupne?

nebudme tam tahat pravidlene pisek a sterk,ale nekdy se mozna stane a nechci at se to rozleti. jinak se tma bdue vozit max metr dreva coz je tech 600 kg a nejaky lehky veci.

doporucite vyrobce? nic extra nechcem a proto co nejlevnejsi. amem slevu 8 % v obi tak bych to mozna vzal aj tam,protoze kdo to bude platit nekde z Prahy do Zlina zejo

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.04.14 00:20

Koupil jsem vozík v Hornbachu v akci a jsem s ním spokojený. Má hmotnost 150 kg a celková přípustná hmotnost je 750 kg, takže skutečně uveze těch 600 kg. Víc bych ale na něj nedoporučoval nakládat, protože nikdy se neví, co se může na silnici stát a pak by přetížený vozík byl vážným deliktem (a drahým !). Nyní k němu přikupuji kolečko na oj , které s držákem přijde na 550 Kč.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.04.14 00:22

zdravím kdysi jsem scháněl přívěsný vozík také jsem moc nepřemýšlel co kdy na něm budu vozit ale po marném schánění jsem sehnal vozík od firmy http://www.maro-kralovice.cz/…u/privesy/jednoose-nebrzdene/ .dnes jsem plně spokojen koupil jsem ještě s dřevěnýma bočnicema i podlahou asi 105x 205 dnes po x letech vím že už bych menší nechtěl protože nikdy nevíte co bude třeba odvézt já např písek mne tam daly 1.250kg a odvezl jsem bez problémů vozím cokoliv hlavně ty 2m délky jsou ideál a ta cena bude asi všude stejná i když má Obi nabídky ale moc tomu nevěřím .Dnes už to vyrábí kde kdo

Datum: 06.04.14 01:53

Vozíky se prodávají pořád kvalitní, pouze lidé nedokážou pochopit, že za deset tisíc se prostě pořídit nedá. Hobbymarkety chtějí nízkou cenu a vysokou provizi a výrobce je proto nucen snížit náklady za každou cenu.

Vozík má delší životnost než auto a Kralovice nejsou tak daleko :)

Od: ondik007
Datum: 06.04.14 13:28

Nasel sem vozik daaaleko levnejsi. bezne je okolo necelych 11 tis,ale nasle sem jedne co ma nejvetsi unosnost tedy 635kg a nevetsi loznou plochu za 9500 vcetne PDH,ale musi se pro nej jet honen daleko,ale ze bych projel 2 tis,tak to snad ne

Datum: 06.04.14 11:09

Stím velkým přetěžováním bych byl opatrný...

Půjčil jsem vozík známým na převezení "pár drobností" a toto se mi vrátilo :)

doplněno 06.04.14 16:44:

Netuším kolik tam kdo naložil, ale podle toho jak je zničenej i zevnitř, tak tipuju že byl celej nacpanej nějakou sutí.

Ohodnoceno: 2x

Od: stihl
Datum: 06.04.14 16:35

kolik si tam nalozil? hele mam zasadni problem. na tech vozikach nejsou oka na sraky. co delat? nekde sme videl,ze byla moznost to mit za priplatek,ale nemuzu najit. a davat pak za vozik treba 15 tis kvuli takove kravine se mi nechce

Datum: 06.04.14 21:02

Máme Pongratz LPA 206U-B z Obi a jsme s ním spokojení. Vezli jsme na něm i 1,5 t kamínků a ještě by uvezl více, možná i 2 t. Rozhodně ale doporučuju vozík s třetím opěrným kolem a min. 13ky hlavní kola. My máme pneumatiky 155/70R13. Uvaživali jsme i nad Agadosem ale zvolili jsme na konec Pongratz, protože Agados nemá na velké ploše pod deskou ocelovou výztuhu (travezru). Obávali jsme se, že by se deska mohla i prolomit.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.