Jak udělat z felicie 96 facelift 98

Od: Datum: 05.04.14 22:06 odpovědí: 9 změna: 07.04.14 18:13

co je k tomu vše potřeba?Světla a kapotu mám.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.04.14 22:22

zmen predek a je to

Ohodnoceno: 2x

Od: k2
Datum: 05.04.14 22:23

Prevarit chladicovku z FL. O legislativnich problemech se vyjadrovat nebudu, s tim jste asi smiren.

Ohodnoceno: 0x

Od: k2
Datum: 06.04.14 10:35

Ale vzdyt mne je to jedno.

Zde:

http://www.mdcr.cz/cs/Silnicn…noviska_nekterych_vyrobcu.htm

byl jeste nedavno odkaz na vyjadreni skodovky (ted uz odkaz nefunkcni), kde bylo napsane, ze takoveto prestavby nepovoluje. Minimalne to asi pujde poznat dle VIN a pri nehode se toho taky muze nekdo chytit.

Muj boj to ale neni a pokud si tazatel mysli, ze mu vsichni prd muzou a stejne to nikdo nepozna a nebude resit a chce se mu kvuli tomu menit chladicovka, tak smele do toho...

Datum: 06.04.14 10:43

Taky jsou jiná světla a kapota. Celkově si myslím, že pokud díly nesežene s nějaké bouračky na zadek, tak se vůbec nevyplatí.

doplněno 06.04.14 11:02:

jo, sorry, teď jsem si všiml, že zrovna tyto dvě věci už má.. *hi*

Ohodnoceno: 2x

Od: rober
Datum: 06.04.14 11:47

Mám vše,kapotu,světla nárazník.Je těžké předělat tu chladičovku?A chladič zůstane stejný?

Od: gumid
Datum: 06.04.14 12:57

Chladiče jsou stejné

Od: rober
Datum: 06.04.14 18:31

Takže musím vyměnit celou tu prední část?Jmenuje se to přední čelo,stojí to kolem tisícovky,to není zas tak moc.Pak to chce asi celé vyříznout co?

Datum: 07.04.14 18:13

Přes vzpěru to drží šrouby, jinak kolem blatníku zevnitř osilikonované karosářským tmelem a rapaťákem na podběhy a vršky odtoků bodově navařené. Musíš znovu uzavřít blatníky (podběhy), jinak mezi karosářské díly bude vnikat voda od kol a rychle ti to zhnije. takže nakoupit karosářský tmel a nějaké body 930? či nějaký nástřik podběhů ve spreji (třeba presto - mají v OBI)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.