Cvakaji hydrostely po sundani hlavy

Od: Datum: 04.04.14 21:03 odpovědí: 5 změna: 05.04.14 12:06
Dobry den,
prosim potreboval bych poradit ,menil jsem si tesneni pod hlavou a po zkompletovani a nastartovani jde slyset hlasity cvakot hydrostelu ,to se pred sundanim hlavy nedelo a motor byl krasne tichy. Jak byla ta hlava venku tak vsechen olej z ni vytekl to je jasne .Zajima me jestli si ty hydrostely natahnou zpet olej a prestane to uplne cvakat? Nebo mohl jsem udelat neco spatne? Motor mi zatim bezel jen na volnobeh asi 3 minuty a oleje mam neco malo nad spodni ryskou.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dotz
Datum: 04.04.14 21:39

Auto?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.04.14 21:43

Mitsubishi Eclipse 2.0 DOHC 16v, 4G63 6bolt, r.v.1992

Datum: 04.04.14 23:00
Je jedno o jaké jde auto-hydrostely se musí vždy "zalit" olejem...
doplněno 05.04.14 10:52: Ten olejový film se tam sam neudělá(motor-cerpadlo) už to tam následné nenatlaci...prosté než dam vačky musí se hydrostely zalit (každý) patřičným olejem...jinak je výsledkem přesné toto(cvakání)...
Ohodnoceno: 1x

Datum: 05.04.14 04:33
prosim jak bych mel ted postupovat? Motor si sam olej nenatahne olej do hydrostelu po chvilkove jizde?
Datum: 05.04.14 12:06
slo by to i bez vyndani vacek? Jak jsem mel hlavu dole tak vacky zustaly na miste ,slo by treba jen sundat viko a injekcni strikackou dostat tam ten olej?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.