Zkušenosti a názory na firmu autoaz.cz

Od: ® odpovědí: 4 změna:

dobrý den, kupuju si ojete auto a protože autům moc nerozumím a nerad bych naletěl podvodníkum, tak jsem se rozhodl si nechat auto zkontrolovat nějakým odborníkem. protože nemám ani žádného známého automechanika tak jsem se rozhodl využit služeb firmy autoaz.cz, která se specializuje na prověření ojetých aut. rád bych se zeptal, jestli nemáte někdo zkušenosti s touto firmou, nebo jaky máte na ni názory. Myslíte že se jim dá věřit, nebo si nechají jen zaplatit a moc tomu nerozumí. Budu moc rád za jakékoliv názory.

4 odpovědi na otázku

 

 


0x
avatar opicak

Stačí chvíli Googlit :

IČ: 65403924, firma není plátcem DPH, firma nemá zaměstnance

více na rejstriky.info/...

nebo www.rzp.cz

Obrázek o firmě si ale musíte udělat sám.

Je to osoba samostatně výdělečně činná ( OSVČ) nezapsaná do Obchodního rejstříku. Příjem peněz by měl potvrdit účtenkou.

 


0x

Dobrý den, řeším podobný problém a chtěl bych se zeptat, jak jste s uvedenou firmou dopadl, tedy pokud jste využil jejich služeb. Děkuji

 


0x

...firma není plátcem DPH, firma nemá zaměstnance...

To nemusí nic znamenat, naopak od menší firmy lze často získat lepší služby. Majitel je dle svých slov odborník, který dokonce tyto věci vystudoval (oceňování vozidel a strojů, technické znalectví v oboru analýza silničních nehod), čili by snad jeho služby měly mít hodnotu. Také v dohledné době budu kupovat ojetinu, proto bych se též přimlouval, pokud někdo máte reálné zkušenosti s podobnými firmami, nenechávejte si je pro sebe.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]