Může mě někdo poradit

Od: Datum: 26.03.14 17:46 odpovědí: 7 změna: 26.03.14 18:42

Kde zjistím bonus malus,když jsem od prvopočátku měl vozidla vždycky řádně pojištěné a poslední pojištovna mě přiznala pouze 106 měsíců i když mám právo na 170.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.03.14 17:52
Pojišťovně jde(jako komukoliv) o prachy-proc dávat bonusy,a připravovat se o kacky,když nemusím...pojišťovna si velmi jednoduše ověří podle. vašeho jména r.c. ze nemáte žádné poj.události...takže oslovte i jiné pojišťovny,vy davate d své peníze jim a vy rozhodujete a vybirate...
Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.03.14 18:00

Podívej se na moji odpověď v této otázce. Tam zjistíš výši bonusu na svoji osobu.

Datum: 26.03.14 18:04

Nedávno jsem řešil v pojišťovně SLAVIA obdobný problém. Tam jsem zjistil, že každá pojišťovna má jinou bodovou výši maximálního bonusu. Vaše pojišťovna bude mít maximum asi na těch 106 měsících a další už nemají na výši bonusu vliv:))

Od: milan11
Datum: 26.03.14 18:19

ještě jsem chtěl doplnit,že jsem samozřejmě zjištoval u více pojištoven svůj bonus a všude mě řekli to samé 106 měs.podle mě tam prostě některá pojištovna nezadala průběh pojistky a ja jsem ted krácen na bonusu jenom proto že se na to někdo vy...l!

Datum: 26.03.14 18:24

Ještě mě teď napadlo,že těch 106 je max pro uznání plného bonusu. jestliže máš 170,tak je výhoda v tom že pokud zaviníš nehodu a bude plnění na tvoji pojistku,tak se ti těch 170 sníží,myslím o 25 měsíců, ale pořád budeš na plném bonusu,a nebudeš mít zvýšení ceny pojistného. Alespoň tak nějak mi to vysvětlovala paní v pojišťovně, ale hlavu za to nedám,jen tak co si vybavuju,možná mě někdo opraví. *ee*

Datum: 26.03.14 18:36

Neměl jste pojistnou událost nebo auto na leasing?

Od: milan11
Datum: 26.03.14 18:42

ano, jedno auto jsem měl na leasing 36 měsíců

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.