RC auta a ovladače

Od: ® odpovědí: 2 změna:

Dobrý den, dnes jsem po dlouhé době zkoušel svůj starší RC Jeep (1992) s jiným ovladačem o stejné frekvenci (27MHz). V autě jsem měl nabíjecí baterie Ni-MH, ale Jeep nefungoval. Chci se zeptat čím by to mohlo být? Do auta nedávno trochu vytekla jedna baterie, ale elektrolit zasáhl pouze záporný pól (vyčištěno lihem - zbyl pouze jakýsi flek). A nebo by to mohlo být tím ovladačem, že nebyl originální? Při stistkutí plynu na ovladači se auto nerozjelo, pouze v něm cosi tiše cvakalo. U jiného auta nabíjecí baterie normálně fungují, takže v tom problém nevidím. Díky za rady.

2 odpovědi na otázku

 

 


2x
avatar clayman
Zatáčení reagovalo? Pokud ano je potřeba kalibrovat regulátor. Pokud ne pak je špatný vysílač nebo přijímač.

Problém vyřešen, pól + byl přece jen trochu od elektrolytu, tak jsem to vyčistil lihem a už se nepřerušuje. Jen jeden pól - (ten od elektrolytu) i po vyčištění lihem má stále modrohnědou barvu, tak doufám, že to není koroze a neupadne to.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]