125c odst. 1 písm. k (Stani v obytne zone)

Od: Datum: 22.03.14 12:55 odpovědí: 7 změna: 23.03.14 21:17

Ahoj,

dnes rano jsem nasel za steracem vyrozumeni o oznameni podezreni ze spachani prestupku dle paragrafu 125c odst. 1 písm. k (Stani v obytne zone mimo parkoviste) Hledal jsem odpoved jak vazna je takova pokuta pres google.com ale v podstate jsem se dostal pouze k odpovedem z roku 2009 a proto jsem se chtel zeptat zda nevite jak je to ted, vim ze uz neni mozna osoba blizka atd.. Dekuji za radu.

Marwin

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jezevecmoudry
Datum: 22.03.14 13:13

Žádná osoba blízká, nebo si ti hajzli předvolají spoustu tvých příbuzných!

JEDINÉ ŘEŠENÍ

Furt dokola omílej dvě věty : "Přestupek, který mi je kladen za vinu, jsem nespáchal. Odmítám k celé věci vypovědět cokoliv dalšího."

Odmítnutí výpovědi je tvé svaté právo. V tomto případě nemůže policie vůbec nic. Doporučeno úspěšným pávníkem a opakovaně osobně ověřeno. Hlavně se nenech nachytat. Zeptají se tě, zda tedy řídila osoba blízká, když ne ty. Neříkej ani ano, ani ne. Řekni jim znovu, že přestupek jsi nespáchal a dále k němu odmítáš vypovídat.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.03.14 14:57

Úspěšným právníkem? jestli vám to doporučil v poslední době, tak je to tatar a ne právník!

Pokud jsi majitelem, pak pokutu dostaneš ty jako majitel, protože se nepodaří dohledat osobu,která přestupek spáchala. A těmahle kecama co ti radí jezevectupý, je akorát tak naštveš a dostaneš ty (jako majitel, popř. jiná osoba, jako majitel), max. možnou pokutu. V případě bodových přestupků bez bodu, což je jediná výhoda.

Datum: 22.03.14 16:10

stát se snaží obejít mezinárodně zakotvené právo nevypovídat...bla bla bla (osoba blízká) a začal sankcionovat tzv."nenabonzování" skutečného pachatele přestupku (jakoby co nejvíc jim ušetřit práci,aby mohli jen inkasovat) jenže smolíček pacholíček-pokud člověk trošku zapátrá,najde jak v duchu snahy státu jim na...at(jelikož poslanci klasicky schválili něco co ani nečetli a tudíž to je paskvil...) např.straznici.com nebo www.dfens-cz.com je to tam v plném i paragrafovém znění...

doplněno 22.03.14 19:30:

musíš v tom trošku zabrouzdat,je tam i aktuální návod po změně legislativy-jak nebonzovat a neplatit,něco v tom smyslu...

Od: jezevecmoudry
Datum: 22.03.14 17:24

přesně tak.

Od: marwinlin*
Datum: 22.03.14 18:17

Dekuji, ale prave na strankach straznici.com nebo dfens-cz.com jsou ty clanky atd z roku 2009, predpokladam ze za 5 let se neco mohlo zmenit. Pripadne muzes mi poslat odkaz na nejaky aktualni clanek?

Datum: 23.03.14 20:58

marwinline, některé rady Vám můžou přinést jen problémy.

Pokud nebudete řešit lístěček, (nemusíte) osloví (taky nemusí) provozovatele vozidla. Často záleží na tom, kdo tam dal lísteček a z jakého jste města.

Osobu blízkou nikdo nezrušil, ale přibyl problém s tím, že musí provozovatel vozidla zabezpečit, aby s vozidlem nebyl páchán přestupek...

Já na lístek za sklem nereaguji.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 23.03.14 21:17
Jak píše Milan, na lístek netřeba reagovat. Nikdo nedokáže, ze neuletěl. Kdyby vás chteli skutečně pokutovat, dají botu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.