Jakou zakladovku na podvozek auta

Od: Datum: 16.03.14 17:14 odpovědí: 5 změna: 16.03.14 18:34
Renovuju auto a rozhoduju se jakou zakladovku mam pouzit na podvozek ktery mam ocisten az na plech vaham mezi http://www.sincolor.cz/Natero…-profi-S-2307-zinek-2-kg.html a http://www.sincolor.cz/Natero…00-0840-cervenohnedy-1kg.html popripadne nazor na tyhle barvy a znacku nebo lepsi alternativu
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.03.14 17:49

Podle parametrů jsou takřka rovnocenné, ale volil bych var iantu se zinkem jako plnidlem.

Ohodnoceno: 2x

Od: kockopes*
Datum: 16.03.14 18:02
Ale jsem na vazkach protoze nekde jsem se setkal s tim ze nekdo psal ze pak na tom zinkovem zakladu nic nedrzelo tak to musel odpiskovat a dat normal epox. Zaklad ale nevim o jakou znacku se jednalo, mohl pouzit nejaky smejd...priklanej bych se k te zinkove ale nevim no aby na tom pak to ubs drzelo...pokud nekdo ma dobou zkusenost s jinou barvou sup sni sem
Od: erikretr*
Datum: 16.03.14 17:56

Souhlasím s albatros

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.03.14 18:22

Nechci tě zrazovat, ale epoxidová barva je po vytvrzení křehká a myslím si že nevhodná na podvozek auta.

Na podvozek se dává pružná hmota, která odolá nárazu kamínků, změnám teploty, vodě, sněhu, atd.

Ohodnoceno: 0x

Od: kockopes*
Datum: 16.03.14 18:34
Tak s autem se bude jezdit jen v letnim obdobi a proti kaminkum tam bude nekolik vrstev ubs tak toho bych se nebal, spis teda jestli vydrzi rozpinavost plechu u ty zakladovky mi jde spise o ochranu proti korozi, ale pokud je nevhodna napada vas jina alternativa? Jine zaklady me nenapadaj

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.