Porucha při startování

Od: Datum: 15.03.14 20:51 odpovědí: 4 změna: 16.03.14 18:55

Dobrý večer, potřeboval bych poradit s poruchou při startování (mám citroen C3 1,1 44kw) domu sem dojel kolem 16 hodiny a ve 20:00 jsem chtěl nastartovat a při otočení klíčku to točí pěkně ale motor nenaběhne, navíc se mi rozsvítila oranžová kontrola motoru. známý má podezření na přerušení přívodu paliva. Vozidlo je na benzín a na plyn a obojího je tam dost. mohlo by to být chybou imobilizeru v klíči nebo pokud s tím máte někdko již zkušenost z dřívějška, tak bych byl rád za každou radu samozřejmě to budu muset řešit napojením na diagnostiku. děkuji Vám za nějakou radu, Línek A.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: cuca®
Datum: 15.03.14 23:50

Mam matize.ta oranzova kontrolka je palivove dopravni cerpadlo.predpokladam, ze to bude u vsech aut podobne.

Mne se stalo, ze mi chciplo auto a rozsvitilo se to.pak starter tocil a auto nenaskocilo. Byla to praskla pojistka. Jenze praskala po výměně znova nez jsme prisli na to, ze se nekde obcas dotkne u motoru obnazeny dratek zeleza a pojistka praskla.

Samozrejme to nemusi byt ono.ale s palivem to bude mit co docineni..

A pro upozorneni pro ostatni radce i tazatele.ja vim ze matiz neni citroen, jen se mi toto stalo.

Takze radim zkusit zkontrolovat jako prvni pojistky.

Ohodnoceno: 0x

Od: colas
Datum: 16.03.14 07:26

pojistky se kontroloval ale už byl večer takže to musím zkusit ještě jednou také sem zkusil odpojit kabel od baterie a stále nic

Datum: 16.03.14 08:43
Jestli je to motor 1124ccm.U mě to byla součástka na vstřikování vedle snímače polohy škrtící klapky. Čidlo čehosi . . . jediná italská součástka na francouzském motoru :( Magnetti Marelli
Ohodnoceno: 2x

Od: colas
Datum: 16.03.14 18:55

můžete mi prosím napsat asi přibližnou cenu? napíchl sem to dnes na diagnostiku a ta nám neukázala ani jednu chybu a stále to nenastartuje děkuji

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.