Centrální zamykání

Od: Datum: 14.03.14 07:41 odpovědí: 2 změna: 14.03.14 08:46

Dobrý den,2 dny zpět se mě vyskytl tento problém.V autě mám namontován alarm a centrální zamykání.Pokud dálkovým ovladačem aktivuju alarm,tak se s tím tím se automaticky uzamkne i auto.Ted´mě to dělá to,že po aktivaci se alarm aktivuje a je funkční ( ledka správně bliká a po otevření dverí se alarm spustí ),ale zámky zaskočí a hned vyskočí.Alarm zůstává funkční.Pokud to zamknu klíčem,tak centrál zamkne a zůstane zamčeno.Dále,pokud sedím v autě a nastartuji,tak jsem to měl tak,že se auto uzamklo.Ted´se uzamkne a hned zase odemkne.Pokud zatlačím" čudlík " u řidiče ve dveřích,tak se auto zamkne a opět hned odemkne. Vím,že to musím svěřit odborníkovi,spíš mě zajímá,jestli jste se stím někdo také potýkal. Předem děkuji a přeji pokud možno pohodový a hezký de.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.03.14 08:24
avatar

Pravděpodobně některý ze zámků se nepřestaví do koncové polohy a tím se nevyhodnotí stav zamčeno / odemčeno / pokud počkáte měl by centrál po chvilce zkusit činnost opakovat a uzamknout / odemknout / bez ohledu na nekomunikující zámek. Většinou se jedná o mechanický problém a pomůže promazání.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 14.03.14 08:46

Napadlo mě to,ale nezkusí.Centrál si totiž myslí,že je zamčeno ( podle diody ).Ale ted mě napadlo,že odstrojím postupně tapecírung a všechny motorky odpojim od táhel,tím bych zjistil,jestili se táhla ( spojené táhlo od motorku a táhlo od zámku ) nehádaj.On někdy když má motorek překážku,tak se vrátí.To je pravda.Už jsem si řikal co budu v sobotu dělat :)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.