Jake sterace na felicii

Od: Datum: 08.04.14 11:13 odpovědí: 5 změna: 08.04.14 18:21

chci si kupovat nove sterace a rad bych se dozvedel nake tipy at nekoupim neco co bude "nanic stirat". a jeste bych se chtel zeptat zda ma vyznam kupovat sterace se spoilerem?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.04.14 12:29

objevil jsem českou značku COMPASS, která vychází cenově velmi přijatelně (pár za cca 260,-). Zatím je mám měsíc, takže uvidím... ale za ty peníze mi to přišlo zajímavé. Jakýsi náznak spojleru taky mají :)

Ohodnoceno: 0x

Od: jkb
Datum: 08.04.14 16:18

ja prave chtel vedet jestli to vubec ma naky vyznam ten spoilerer a pripadne jaky

Od: host
Datum: 08.04.14 17:15

Podívejte se na rozměry původních stěračů a nové kupte podle toho. Například u Favorita má zadní stěrač jiný rozměr než přední. Když by byly krátké, tak nesetřou celou plochu, když budou dlouhé, tak se zarazí o lem gumy a dál nejedou. Takže správný rozměr. Compass je vhodný typ.

Od: jkb
Datum: 08.04.14 18:12

rozmery jsou mi jasne, ale ja chtel spis vedet jakou znacku nebo model a tak

Datum: 08.04.14 18:21
Compass je značka, myslím ze co jedna délka to jeden model resp dělají jen jednu radu náznak spojleru mají tak to můžete otestovat a cena je velmi dobrá ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.