Servo kapalina Octavia - lze ji zaměnit?

Od: Datum: 10.03.14 13:50 odpovědí: 7 změna: 11.03.14 22:19

Dobrý den,

mírně mi teče servo z čerpadla servořízení, tak jsem si koupil servokapalinu, určenou do Octavií.. Je ale zelená, od firmy FEBI. Když jsem trochu staré kapaliny z nádobky vysál, ta je červená.

Lze tyto kapaliny míchat? Chtěl bych nádobku vysát a doplnit touto novou a poté jen dolívat. Lze ale míchat nebo mi poslali z eshopu blbou kapalinu?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bourak15
Datum: 10.03.14 20:08

Odkaz mi nefunguje, otevře se je hlavní stránka autokelly.

Datum: 10.03.14 20:51

Nikdo opravdu neví?:(

Datum: 10.03.14 21:01

nekoukej na barvu, ale na specifikaci. Tu musíš mít uvedenou někde v manuálu k autu a podle specifikace koupíš. Nic takového, jako kapalina speciálně pro Octavii neexistuje.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.03.14 21:34

Tak jedná se o G004000M2, normu splňuje a všude píšou, že do Octavie tohoto roku je, ale mě jen zaráží, co vlastně v autě bylo nalité předtím, že je to červené... Děkuji.

Datum: 11.03.14 15:43

Mno nic, budu se muset stavit za nějakým mechanikem :(

Datum: 11.03.14 22:19

Červená do Octavie nepatří. Pravdpodobně vám to teče, protože červená kapalina poškodila těsnění.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.