Skřípající tyčka řízení

Od: Datum: 28.02.14 14:20 odpovědí: 3 změna: 28.02.14 18:47

Zdravím,dělal jsem GO řízení na felicii bez serva,všechno nové kromě skříně s hřebenem-použity originální díly

Levá tyčka v tom kloubu vrže-je to slyšet i do kabiny a při propérování vozu na místě je to slyšet ještě víc

Maziva jsem nacpal pod manžety plno,tím by to snad být nemělo...jde to jen od leva-je to normální jev a po zajetí to zmizí nebo je něco špatně?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.02.14 17:42

seš si jistej že to dělá ta tyčka a ne třeba uložení tlumiče? pokud ta tyčka tak reklamace a kup jinou

doplněno 28.02.14 18:37:

ten silent by spíš bouchal než skřípal

spíš může vrzat čep řízení nebo spodní čep zkus vzít stříkačku jehlu olej a opatrně napíchni manžetu a prožen čepy olejem a uvidíš

jinak litr za geometrii to bych se na to vyprd tady maj sice ještě světla a cedule ale cena 250kč a nikdy žádnej problém :),

Ohodnoceno: 0x

Od: kedrous
Datum: 28.02.14 17:52

Jsem si 95% jistej,navíc to začalo až po výměně-pod manžetu jsem nacpal ještě víc vazelíny a natlačil co nejvíc k tomu kloubu-zdá se mi to po 5 km o dost slabší ten zvuk

Když jsem tyčky kupoval vezelína v nich byla v obou,žádná vůle ani v jedné nebyla

Co mě trochu mate tak že je to takové jakoby gumové vrzání,ne kovové-ale prokazatelně to jde z míst kde je levá půlka řízení..zaměnit by se to dalo možná se silentblokem nápravy,ten je pod tím,ale když jsem poslouchal nezdálo se mi to že by to šlo z něj-navíc to začalo 3 dny po výměně tyček

Tyčku bych možná reklamoval,ale tu 1000 za laserovou geometrii už mě nikdo asi nevrátí

Jen tak na okraj,může takový zvuk dělat utržený silentblok nápravy?

Od: kedrous
Datum: 28.02.14 18:47

Ještě doplním že po další jízdě to ustalo už téměř úplně-ale tak 50km to vrzalo

Jsem si téměř na 100% jistý že to dělala ta tyčka,možná nějaká nepřesnost při výrobě a než si to sedlo tak to vrzalo

1000kč za geometrii je tu bohužel normální cena,v neznačkovém servisu nikde geometrii nedělají a ve značkovém to vyjde na hodně...jo ještě na jednom místě ano,za 400,ovšem když jsem to tam viděl tak jsem neměl odvahu

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.