Pojistka, u auta na uver

Od: Datum: 26.02.14 14:23 odpovědí: 1 změna: 26.02.14 14:44
Dobry den, mel jsem problemy s prasklim sklem, v pojistovne me rekli ze mam spoluucast 500 kc, tak jsem dal vymenit do autorizovaneho servisu kde vymena skla stala 7028 kc a potom mi pracovnik servisu volal ze jim pojistovna zaplatila jen 5000 kc, a zbytek mam doplatit ja , takze jsem pojistovne prestal duverovat i kdyz sem byl s ni spokojeny nekolik let, proto se chci zeptat da se prejit k jine pojistovne tim zpusobem ze by jsem dal spz do depozitu tim bych dosel na pojistovnu pozadat o zruseni, a pak si uzavrel pojistku jinde a zase vyzvednul z depozitu spz? A jde to takle udelat i kdyz je auto na uver? Dekuji za radu.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.02.14 14:44

Pokud máte auto opravdu na úvěr, můžete dělat, co chcete. Jste vlastník vozidla. Jestli máte ale auto na leasing, dohodněte se s leasingovou společností. Vlastník je ona. Dle Vašeho popisu jste měl okno pojištěné na částku 5000. Sice změníte pojišťovnu, ale pokud si zase blbě nastavíte pojištění, bude to stejné všude.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.