Instalace DO Octavia

Od: Datum: 24.02.14 13:37 odpovědí: 3 změna: 25.02.14 05:02

Zdravím kolegové,

chci se zeptat, zda si můžu dokoupit DO do auta s centrálem, kde není DO? Případně zda nemám rovnou vyměnit tu komfortní jednotku? Dřív jsem používal takové to univerzální DO a to šlo připojit bez problému (Seat Cordoba), ale teď bych chtěl origo Škoda připojit k Oktávce, ale kolega mě upozornil, že je možné si k tomu vyměnit i tu komfortní jednotku, aby mě to fungovalo. Proto se ještě poptám i Vás. Díky za odpověď

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: majco
Datum: 24.02.14 23:17
U octavii je to dost polemicke..pokial nemas vobec central a chces tam origo skoda tak je to dost mastne..bud si daj namontovat univerzal central to zozenies aj na nete ale neviem ci to do octavie dostanes..musis tam menit zamky ktore maju servomotorcek plus zamok na kufrove dvere..octavie maju original central montovany tak ze maju v kazdych dverach riadaca jednotka ktora je prepojena cez elektricke okna..takze plus motorceky s riadacou jednotkou..a to na kazde dvere..a samozrejme komforrna jednotka..montaz bude dost nakladna od origo skoda..skor by som sa spytal nejakeho autoelektrikara ci sa tam neda dat nejky univerzalny central zo zamkami co cenovo bude urcite menej..len neviem ako by vyriesili vypinanie interieroveho osvetlenia po zamknuti vozidla..felicie mali spinac pri stlpiku ale octavie maju mikrospinace a tie su v zamku pajkovane na plosaku..
Ohodnoceno: 0x

Od: martinjuricek
Datum: 24.02.14 23:19

Proto jsem psal, že tam centrál již je, jen nemá DO a já sháním info, zda se tam dá dát DO origo škoda

Datum: 25.02.14 05:02
Tak musis mit komfortku ktera podporuje dalku. Stejne nechapu vyznam. Univerzal stoji asi 600 a nemusis resit kraviny
Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.