Info - přepis?

Od: Datum: 19.02.14 12:43 odpovědí: 3 změna: 23.02.14 11:25

Zdravím,

skoro před třemi lety jsem koupila osobní auto. Bohužel ale finanční situace mi nedovolila ho přepsat. Dnes mě zastavili policisti s tím , že jsou nuceni hlásit to v místě bydliště? Jaký mě může čekat postih? Dále mě čeká příští měsíc STK a ani tu mi prý něudělají?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 19.02.14 14:04

Mnoo, tři roky jezdíte a nemáte na přepis? Komu to v místě bydliště nahlásí, domovnici? A jak to ví? Co kdyby auto bylo půjčené? Proč by vám neudělali STK, důvod? Už přece dělaná byla, když ho máte tři roky, ne? Máte TP, ORV? To je info ...
Vizte zák. č. 56/2001, kde se o změnách v registru píše.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.02.14 15:03

Pinke, dobrý den.

Dost záleží, co je napsáno ve velkém techničáku na posledním místě. Jste tam uvedena?

Stk udělají komukoliv kdo přijede s vozidlem a má potřebné doklady. Máte oba techničáky? Tak Vám TK normálně udělají..

(jen na okraj, vy nemáte 800Kč na přepis?)

doplněno 24.02.14 14:23:

Pinke...To ano, ale EKO daň mi dělá problémy ... :/,,, s tím Vám nepomůžu, to se musí uhradit, nejpozději do poloviny příštího roku, nebo Vám vozidlo vyřadí...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.02.14 11:25

To ano, ale EKO daň mi dělá problémy ... :/

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.