Převozní značky

Od: Datum: 17.02.14 11:11 odpovědí: 7 změna: 17.02.14 21:06
Zdravim. Mam už nějakej čas auto v depozitu, odstavené na soukromém pozemku, a chtěl bych ho zase přihlásit, jenže na uřadě mi řekly že mi nemužou vratit značky protože auto nemá STK. A na stk bez značek nemužu legálně dojet. Podvalník nemám. Je nějaká možnost že mi někde vydají převozní značky pro tuto situaci? Děkuji
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: k2
Datum: 17.02.14 11:34

Neni.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss®
Datum: 17.02.14 11:40

NE, vydávají se k jen vyjmenovaným důvodům. Kdo má odvahu, jede.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.02.14 14:47
avatar

Den, jedině podval, nebo risk za 500Kč..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikisek
Datum: 17.02.14 18:09

Milane to jste asi hodně levnej, jízda bez RZ 5 000-1 0000, moznost odebrat ridicak na rok. Nemluve o jizde bez stk, to je ale ten mensi problem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.02.14 20:17
avatar

nikisku, omlouvám se, máte naprostou pravdu. Jelikož jsem pár minut předtím odpovídal na dotaz o jízdě bez platné technické, zde jsem zapoměl, že nemá značky.

Omlouvám se. Naložit a na technickou..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss®
Datum: 17.02.14 20:25

Joo,to jsem chtěl také napsat, že za 500 tam nic není, ale pak jsem od počitadla vypadl ven. § 1/a/1.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.02.14 21:06
avatar

pokud máte STK někde relativně v dosahu-risknul bych to třeba na značkách zapůjčených sousedem ,ideální čas je ještě kolem půl osmé ranní(s hlavním proudem lidí rozvážející děti do škol a školek),kdy po předání šichet z noční mají "pomocníci" poradu,čtení svodek atd. a než se stihnou rozmístit po silnicích máte akorát tak čas dorazit -samozřejmě v klidu,svítit,připoután atd.aby prostě na sebe člověk neupozornoval(základem je povinné-to je ale jasné,že)...Jinak správně samozřejmě odtahovka apod...je to na každém jak se cítí...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.