Odhlášení nepřepsaného auta - kopie OP

Od: Datum: 15.02.14 03:59 odpovědí: 2 změna: 15.02.14 13:56

Dobrý den, prodal jsem auto a kupující se zavázal auto odhlásit, k čemuž dostal plnou moc. On tento úkon bohužel neudělal. Nyní auto již neexistuje po nehodě a je pořád psané na mě. Kupující ho nechal sešrotovat a říká, že pro to, aby ho nyní odhlásil potřebuje kopii mého OP s tím, že ta plná moc nestačí. Opravdu na tento úkon potřebuje kopii mého OP a ta plná moc nestačí? Plnou moc bych mu klidně vystavil znovu, ale dávat mu kopii mého OP se mi moc nechce. Říkal, že samotné odhlášení za něho vyřeší známý pracovník vrakoviště a právě on potřebuje prý kopii průkazu. Děkuji za radu. Martin

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 15.02.14 09:02

Jen pokud to vyžaduje zákon, vizte OZ.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.02.14 13:56

Máte KS,že jste prodal?Pkd ano neřešte pitomosti a nedávejte nic,pkd ji nemáte a ani jste ze sebe neodhlásil,tak at Vám dodá značky a doklady od auta a zrušte sám nebo dejte plnou moc ale jen s omezenou platnosti tj třeba od 17.2 (pondělí) až do 21.2 včetně(tj pátek),ale ne kopii op!

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.