Autonabíječka LIDL - přepínání režimů nejde

Od: Datum: 12.02.14 23:12 odpovědí: 7 změna: 14.02.14 08:45

Dobrý den,

mám "Nabíječka autobaterií ULG 3.8 A1 Ultimate speed" koupenou v Lidlu.

Nejde mi stiskem tlačítka MODE změnit režim nabíjení z 1 na 2, 3, či 4.

Poradíte mi někdo co dělám špatně?

Tlačítko MODE ani stiskem ani podržením režim z 1 nezmění.

Děkuji Vám

viz.
http://www.lidl-service.com/cps/rde/xchg/SID-3F595576-9AAF7720/lsp/hs.xsl/product.html?id=56184099&title=Nab%C3%ADje%C4%8Dka+autobateri%C3%AD+ULG+3.8+A1&count=1

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jm*
Datum: 12.02.14 23:38

Dobrý den, jeden náš člen rodiny si tuto nabíječku zakoupil. Problém stejný jako máte vy. Pokud jsem ji připojil k baterii u auta, nešel přepnout režim. Baterku u motorky nabíjela bez problému.Poté již nešel režim vůbec. Nabíječku reklamovat!

Je lepší si něco přidat a koupit si nabíječku pořádnou. Hezký večer.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.02.14 23:46

reklamovat, jinak je to velmi oblíbená a dobrá nabíječka i pro uzavřené aku

Datum: 13.02.14 01:40

Měl jsem taky problém s přepínáním. Možná to bylo tím, že jsem ji nechal ve vlhku a jak bylo nedávno v mrazu. Dal jsem ji do rána na radiátor, ne moc horký, ruku jsem na něm vydržel, ráno fungovala a jde dodnes. Možná náhoda, nevím. Sice nevím proč, ale má se dodržovat postup zapojování, červený a pak černý, při odpojování, černý, červený.

Datum: 13.02.14 07:36
Taky jsem měl tento problém, byl špatný spínač (po asi dvou letech). Vyměnil jsem si ho sám a nabíječku funguje už další dva roky
Ohodnoceno: 2x

Datum: 13.02.14 09:17

Dobrý den.

Jak už bylo řečeno - je to poměrně častá závada dané nabíječky. Resp. pokud někdo s danou nabíječkou měl problém, bylo to právě tohle - rozbije se to tlačítko. Na nabíječku je tuším 3-letá záruka, takže pokud se do toho vejdete, jděte jí reklamovat do LIDLu - po nějaké době (do 30ti dní) Vám vrátí peníze. Pak si můžete koupit nabíječku jinou, nebo taktéž z LIDLu - teď jí trochu vylepšili - má LCD displej, kde se mimo jiné zobrazuje akutální napětí baterie a průběh nabíjení. Je to podle mě lepší (reklamovat/vrátit nabíječku a koupit novou) - pokud si člověk vymění tlačítko sám, tak přijde o záruku. Kdyby se náhodou poté rozbilo něco dalšího, tak máte smůlu... Kdežto takhle si záruku "automaticky prodloužíte" .

Ohodnoceno: 1x

Od: bron*
Datum: 13.02.14 10:12

Děkuji všem za rady, odpověď.

Budu reklamovat.

Bron

Datum: 14.02.14 08:45

Vy už máte starší typ nabíječky.Koupila jsem si nabíječku nedávno už s displejem.Ten problém jem měla také.Napsala jsem do Lidlu,Odpověď zněla,že mám starou baterii a byla to pravda.Zkoušela jsem ji na staré nepoužívané baterii a nabíječka nefungovala.Když jsem ji dala na baterie,které používám v autě a na skútru bylo vše v pořádku,nabíječka je vpořádku.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.