Cena polské dálnicní známky

Od: Datum: 12.02.14 17:30 odpovědí: 7 změna: 13.02.14 11:22

prosím,

nevíte někdo jaká je cena polské dálniční známky? Na nejkratší dobu. Potřebuji ji na jeden den, pojedu na otočku. Dá se koupit v Polsku někde u pumpy? Mají vůbec dálniční známky? Dík.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: leny*
Datum: 12.02.14 17:40

Jsou tam mýta,tudíž dalniční známku nepotřebuješ.. když jsem jel z Karviné do Wroclawi tak jsem platit jen 10 Zl.. takže je to levné

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.02.14 17:41

Dobrý den, výhodou je, že jsou zpoplatněny jen některé úseky dálnic.Nekupujte drahou dálniční známku. Zpoplatnění úseků je provedeno způsobem mýtných bran, jsou takto zpoplatněny dálnice A1,A2 a A4.

Ohodnoceno: 2x

Od: zabu
Datum: 12.02.14 18:13

Dík. Zatím to není žhavé. Pojedem z Jablonce přes Harrachov až za Wroclaw. Asi 250km mi ukazují mapy.cz. Docela by mě zajímaly ty sazby. Jestli se to někde dá najít? Pro porovnání ceny té známky s mýtným. Myslíte, že mýto bude i při té vzdálenosti levnější?

Datum: 12.02.14 18:29

A ještě jeden dotaz. To mýto se platí v automatu(drobné/bankovky)? Nebo tam je obsluha?

Datum: 12.02.14 19:01
Tusim ze stoji km 0.1 zlotych aspon teda na a4. Jsou tam obsluhy. Akorat mi neslo platit kartou tak radeji zlotky nebo ecka s sebou
Ohodnoceno: 2x

Od: asdfg
Datum: 12.02.14 23:42

Já jel loni tuhle trasu z Jablonce až na Slovensko. Mýto jsem platil 2x, takže vy asi jen jednou.

Dálnice jsou zpoplatněny opravdu jen v úsecích. Na prvním mýtě si vyzvednete lístek asi jako na parkovišti a až bude mýto tak OBSLUZE zaplatíte. Platil jsem kartou ČS VISA, kterou si vzala obsluha a projela čtečkou. Dohromady to bylo asi 200Kč nebo tak nějak, akorát na druhým mýtě mi zaúčtovali platbu 2x, na což jsem přišel až z výpisu, ale dělalo to asi 50Kč tak jsem to nřešil.

Jo po cestě mají na státovkách fotoradary, jsou poznat z dálky, některé byly napájeny solárně, tak ty byly jak pěst na voko.

Na dálnici žádný radar, ale nikdo si nedovolil jet víc jak 140.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.02.14 11:22

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.