Vozik jako karavan?

Od: Datum: 09.02.14 13:38 odpovědí: 2 změna: 09.02.14 20:43

Dobrý den, chci se zeptat někoho kdo s tím má zkušenosti, chci si předělat vozík za auto na mini karavan pro dva na jednu nebo dvě noci, mám na mysli něco na způsob tohoto: http://www.quadmania.cz/detai…clanku/minikaravan-13409.html
Proto mě zajímá, zda pri STK a popřípadě silniční kontrole postačí, že je to vedeno jako obyčejný vozík. Někde jsem četl, že na stk stejně jen ověří funkčnost světel a rozměry ale nevím co je na tom pravdy. Moc děkuji za odpovědi!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.02.14 13:48
avatar

Kamarád má něco podobného - má vozík LPB 207 P, což je prakticky stejný typ, jako na Vašem obrázku. Tahá to na ryby a pod, tu boudu si udělal z nějaké vodovzdor. překližky, funguje to tak, že z vozíku sundá sajtny a čela (to si tak trošku doupravil) na vzniklou plošinu se ve dvou chlapech ta bedna položí, ukotví se šrouby, přendá SPZ na bednu, světla tam má natrvalo. Pro účely STK, nebo pro převoz materiálu si bednu sundává, vždyť je to otázka 10minut i s vypitím kafe po akci.

doplněno 09.02.14 13:50:

Jen doplním - silniční kontrola nemá problém, protože on přece veze na továrně vyrobeném a schváleném vozíku bednu. Ta sice přesahuje dozadu, ale je řádně osvětlena, náklad nezakrývá SPZ, tak není problém.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 09.02.14 20:43
avatar

Pokud nebude někdo za jízdy ve vozíku spát,neměl by nastat žádný problém.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.