Jak propagovat stránku?

Od: Datum: 08.02.14 17:39 odpovědí: 6 změna: 08.02.14 21:20

Na facebooku mám stránku kam dávám fotky motorek, videa, recenze apod.. jenže stránek je hodně jak získat "fanoušky"?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jm*
Datum: 08.02.14 17:40

Např. sdílet na facebooku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.02.14 17:47
avatar

hoď nám sem odkaz, pokud to neděláš za účelem výdělku, tak bych to neviděl jako reklamu :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.02.14 19:35
avatar

Nastav si "používat Facebook pod jménem stránky" a pak třeba lajkuj stránky a uživatele, o kterých si myslíš, že by je to mohlo zajímat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.02.14 21:08
avatar

Ta grafika vypadá profi. Ale zaměření stránky, obsah příspěvků úplně neodpovídá názvu, takže vzhled OK, ale obsah už tolik ne. Jmenuje se to svět za řidítky motorky, ale svět za řidítky motorky to není pár obrázků a pár převzatých testů. Minimálně jeden příspěvek vůbec s motorkami nesouvisí. Čekal bych, že tam bude širší záběr, proč tam třeba není pozvánka na veletrh motorek co teď bude myslím v Brně? Třeba pozvánky na nějaké vyjížďky. Nějaká vlastní produkce. Zajímavosti, třeba i zajímavý vybavení. Zapojit nějak uživatele. Prostě ta stránka nežije. Btw. más vůbec motorku? Nebo jsi jen ajťák, který vymyslel "projekt" kde potom budeš prodávat reklamu, resp. to celé někomu střelí až tam bude hodně lajků?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: doubled
Datum: 08.02.14 21:20

Motorku mám, na motorce jezdím, v létě chci názvu dostát za své a dávat i videa z cest... pozvánka do Brna je v plánu (motosalon je mimochodem 6-9.3.14) Pozvánky na vyjíždky nejsou nyní moc aktuální (zima že jo) ale nápad je to dobrý za ten dík. Zapojit uživatele? (jak když jich je do dvaceti) . Stránku ani prostor na stránce prodávat nechci ;). Myslím že věci jako bezpečnost na silnici (video z přejezdu) se týká i motorkářů... Tvůj příspěvek mi ale dal inspiraci díky.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.