Vesnické závody moto

Od: Datum: 08.02.14 11:15 odpovědí: 2 změna: 08.02.14 12:08

Jak zařídit v podstatě amatérské závody na motorce jenž by byl vlastně takový závod do vrchu, po určitých intervalech by jsme vypustily jezdce a ten s nejlepším časem by vyhrál a možná by byla součastí i nějaká soutěž v manevrování na motorce ( o akci by po průzkumu který jsme jen tak orientačně udělaly celkem zájem) i doprovodný program by byl celkem dobrý, k dispozici by byl velice dobrý jezdec (dříve motoškola, teď dělá testovacího jezdce pro jednoho výrobce moto) který by mohl poskytnout rady případně i naučit nějaké "blbosti"něco by sám i předvedl . Po finační stránce by asi celá akce nebyl nejlevnější podařilo se nám ale sehnat sponzora který by sice akci sponzoroval ovšem z akce by se v podstatě stala propagační akce dané firmy. (vlajky, startovací brány, stánky, vesty pro jezdce, zapůjčená motorka na ty blbosti, kelímky, plakáty, trika apod) s logem té firmy.. mám strach aby to dost lidí neodradilo , váš nazor?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.02.14 11:47
avatar

Dobrý den,

pořádali jsme akce většího typu, na letišti v Mimoňi, také jsme vždy měli plno sponzorů a nevyhnul se jim člověk nikde, ale na účast lidí to nemělo špatný vliv. Dostali třeba pár věcí zadarmo a nebo někdy ne, ale s reklamou se podle mého na takovýchto akcích počítá, takže já bych se toho nebála, a šla bych do toho, když je tato možnost, určitě ji využijte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.02.14 12:08

Asi takhle. jestli toho sponzora mají lidé v okolí rádi, tak to bude v pohodě. Jestli mu ale závidí, tak se může stát, že jen kvůli tomu na akci nepříjdou.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.