Svítí imobilizer nejede čerpadlo a nestartuje

Od: Datum: 06.02.14 20:45 odpovědí: 8 změna: 05.02.15 11:28

ahoj,mám takovej problém,že po tom co jsem odpojil řídící jednotku prostřikl kontakty a zas zapojil tak se mi rozsvitil imobilizer a nejde čerpadlo takže ani startovat,nevite kde muže být problém?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jm*
Datum: 06.02.14 21:48

Pokud svítí imo. je vada v imobilizéru. Zkuste kontakty odpojit, vyfoukat stlačeným vzduchem. Poté připojit. Poté ještě zkuste na 30 min odpojit baterku a poté připojit a vyzkoušet. Pokud ani to nepomůže, obávám se, že se bez návštěvy servisu a napojení na pc nevyhnete. Hodně štěstí

PS: Ještě by bylo dobré uvést, o jaké vozidlo se jedná? Že by renault? :D

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.02.14 22:57

není jednodušší začít tím nejjednodušším a to vyzkoušet náhradní klíč?..

Od: neznamy
Datum: 07.02.14 05:15
Druhy klic jsem zkousel hned a nic
Datum: 07.02.14 05:17
Bohuzel stlaceny vzduch doma nemam jeste to zkusim odpojit a myslis ze by stacilo jen smazat pres diagnostiku zavadu? To bych si to napojil sam,kazdopadne jak budu mit cas tak to zkusim,a omlouvam se jedna se o fiat brava 1.6
Od: imobilizer
Datum: 07.02.14 08:41

Předpokládám, že jsi předtím neodpojil baterku co? Ty jsi kus koně člověče. Immo budeš muset nechat znova nakódovat (spárovat), jelikož jsi to celé rozhodil. A modli se, aby jsi nerozhodil i ostatní věci, jako časování vstřiků a já nevím čeho všeho ještě. Taky by stálo za to říct, co je to za auto.

Ideální je, se obracet spíš přímo na fórum, kde se tématika tvého typu auta rozebírá. Např. co se škodovek týče, je toho dost na forum.skodahome.cz

Od: imobilizer
Datum: 07.02.14 08:42

Tak se omlouvám, už to vidim, fiat. Jak říkám, zkus pohledat forum o Fiatech. Jestli máš diagnostiku, tak si zkus znova nakódovat klíče, mě to na Škodovce šlo.

Datum: 07.02.14 10:30
Praveze sem mel baterku odpojenou no tak nevim
Od: hnotek*
Datum: 05.02.15 11:28

Pohledejte si informace na fiatclub.cz od uživatele mandello.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.