Nefungují mlhová světla - felicie

Od: Datum: 06.02.14 00:51 odpovědí: 4 změna: 07.02.14 06:48

Dobrý den, zapojoval jsem mlhovky do felicie, vedou tam dva dráty - černý a hnědý . zapojil jsem, rozsvítil jsem a nic a ještě k tomu se mi na přístrojové desce pravá mlhovka rozsvítí ukazatel oranžově místo zeleně, jako je tomu u levé , ale ani jedna mlhovka nesvítí..

mlhovky - philips - osram.

Poradil by mi někdo prosím, kde může být chyba?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.02.14 01:20

Zatím vidím chybu ve formulaci dotazu (nedokáži přečíst...).

Připojil jsi tedy světla na konektory pro ně určené pod nárazníkem, vložil jsi relé pro přední mlhovky do pojistkovky a připojil spínač pro přední mlhovky (symbol D s čárkami šikmo dolů a přes ně "S")?

Nerozumím hlavně ...pravá ... levé ...když píšeš mlhovky nic...

Ohodnoceno: 0x

Od: frenkyj
Datum: 06.02.14 12:01

Omlouvám se za nesrozumitelnost dotazu, byl jsem již nejspíše unavený

Mam felicie 1.3 glxi, kde jsou mlhovky součástí. Ale nebyly u auta, tak jsem je koupil a zkoušel zapojit na dráty pod předním nárazníkem. Připojil jsem je. V pojistkové skříni jsem tedy nic nedělal. Otočil jsem klíčem v zapalování, v kabině jsou tlačítka ( D s vlnovkami dolů ) zvlášť pro pravou a zvlášť pro levou mlhovku, zmáčkl jsem, na přístrojové dsc se mi levá mlhovka rozsvítila zelenou kontrolkou ( jako, že funkční ) a pravá oranžovou ( asi něco špatně ), nicméně mlhovka nesvítila ani jedna...

Prosím poradil by mi někdo, co je tedy potřeba udělat?

Datum: 06.02.14 14:41

Ta levá je na přední mlhovky a je zelená, ta pravá s oranžovou kontrolkou je na zadní mlhovku. Jak už psal gumídek, je třeba zkontrolovat, zda je tam a spíná relé a pokud ano, zda jde napětí až do mlhovek, případně zkontrolovat pojistku a žárovky. Pokud relé necvaká, je třeba zjistit, ptoč na jeho primární vinutí nejde napětí. Zkontrolovat vypínač - se zelenou kontrolkou.

Začínám chápat, proč za jasné noci musím koukat do rozsvícených zadních mlhovek. Spousta řidičů zřejmě netuší, proč je obtěžuje ta protivná oranžová kontrolka.

Od: jinx®
Datum: 07.02.14 06:48

No chyba je medzi pedalmi a volantom.

TAKTO DOBRE SOM SA UZ DAVNO NEPOBAVIL...som to dal precitat kolegom a bavime sa cela dielna...heheheh

Toto vyzera na navrat do autoskoly...chlape kup si 120-cinu.tam ta take svetla na palubovke otravovat nebudu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.