Nekdo kdo se vyzna v motorech 2,4 JTD

Od: Datum: 03.02.14 20:03 odpovědí: 2 změna: 04.02.14 09:35

Ahoj koupil jsem auto s motorem 2,4 JTD 110 kw a i kdyz sem zastance chipovani,tak tady to co je udelane s autem se mi ani trosku nelibi. zaprve to huli jak lokomotiva a nema duvod,protoze auto jede jen lehce lepe nez serie pravda,ze sem v serii nejel,ale serie ma 9,7 s a ja mel nachipovane minule auta,kde se zrychleni pohybovalo okolo 9,3-9,5 a todle proste o moc lepe nejede nez se to posbira. takze myslim,ze kdyz bezny chip ma okolo 360-380 Nm todle ma tak 320-350 stezi a pritom to huli jak lokomotiva, extra nejede a pri plnych kulich se rozvecuje kontrolka motoru,ale nehaze do nouzaku! myslim,ze to aj kvuli tomu hur startuje,kdyz se spatne upravily davky.

dalsi vec turbo usykuje jako u nejakyho zavodniho turbo benzinu coz me sokuje a myslim si,ze je bud prdla hadica nebo fakt nevim jak je to mozne 1,9tka rozhodne nci takovyho jako todle nedelala

je mozny,ze je neco s turbem mechanicky udelany? jinak ten chip tam je 7 let je to videt aj na diagnostice rok vyroby 2003 a posledni kodovani 2006. majitel menil spojku i setrvak a stejne kdyz se dupne pri 1900 otackach se auto roztrepe jako kdyz je setrvak KO delalo mi to aj predchozi auto a setrvak byl Ok,takze zacinam mit podezreni jetsli to nemohly zpusobovat vnitrni klouby a nebo diferencial co rikate?

nicmene asi necham nahrat origo SW a nebo upravit od profesionala co dela jen JTD i dkyz to bude 5 tis kc,tak radej nechci at nekvalitni chip odvari vsechno co se da.

ty klouby mi dneska mechos rikal,ze by mohly bejt,ale nepozna to nikdo na zvedaku a nedaji se menit solo, kupovat celou poloosu to bych nezaplatil.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.02.14 05:06
A jak vis ze to je chipem?. Nevim jak tu ale u koncernu poznas prasacky chip pres log
doplněno 04.02.14 11:12: Prave proto se ptam jestli jsi si jisty, ze to mas mechanicky ok
Ohodnoceno: 0x

Od: stihl
Datum: 04.02.14 09:35

ten chip je naprd. Poradnej chip nehuli nehaze hlavne do nouzaku. ale prvni musim proverit jestli neni prdla hadice turba. pruser je,ze se neda sehnat ani v originalu,takze nevim jak tkaove auta lidi zpravuji jestli tam nabastli nejaky universal nebo co.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.