1x

Mlhovka? Něco jiného?

Od: Datum: 02.02.14 14:30 odpovědí: 6 změna: 02.02.14 16:13

Zdravím. Nevíte, co to je? Vísí mi to u předního nárazníku na levé straně (před řidičem) jakoby u mlhovek, ale já mlhovky nemám. Myslel jsem, že je to konektor na nějaké přídavné mlhovky, ale na druhé straně to není, tak nevím... Díky

Auto Seat Ibiza 2005

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: standa12648
Datum: 02.02.14 15:01

To může být třeba na čerpadlo ostřikovačů, nebo na čidla teploty a tlaku oleje, teploty vody a podobně. Možností je hodně, všude tam se používají tyto konektory. Ale vůbec to není na 220V ! ! !

Ohodnoceno: 0x

Od: sibiza
Datum: 02.02.14 15:07

No ostřikovače fungují a teplotu motoru mi to taky ukazuje. Je ale pravda, že venkovní teplotu mi palubka neukazuje, mám tam 2 pomlčky a nic místo toho. A to se teda teď do toho koupí nějaký to čidlo a mělo by mi to ukazovat?

Od: 1234uzuz
Datum: 02.02.14 15:04

Není to třeba konektor na čidlo venkovní teploty?

Od: bbbb
Datum: 02.02.14 15:13

Nebude to připravené na montáž mlhovek aby výrobce nemusel pro každý typ vozu dělat jiné kabelové svazky?

Od: pest®
Datum: 02.02.14 15:30

Vypadá to opravdu na konektor čidla venkovní teploty. To bývá umístněno většinou dole v nárazníku. Zvlášt když vám teploměr nefunguje, tak je to na 99% jasné.

Od: cuca®
Datum: 02.02.14 16:13

Pardon,projevím se ted jako typická ženská, ale zkoumal jste, zda to není kam zastrčit, jestli někde v nárazníku tedy není to čidlo? Nebo jste to tak již koupil a zmíněné čidlo teploty,jak si některí myslí, že to je, tam opravdu chybí. .

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.