AUTO - půjčení

Od: Datum: 29.01.14 13:57 odpovědí: 3 změna: 29.01.14 14:27

Dobrý den, mám na Vás dotaz.
Je to již rok, co vlastním řidičský průkaz na osobní auto a malou motorku. Autem jezdím velice často, zhruba 2-3x do týdne, vozím různě rodiče. Táta a i ostaní mi říkají, že řídím velice dobře a ohleduplně, ale když došlo na to, že jsem potřeboval půjčit auto nebylo mi to umožněno. Auto jsem potřeboval jenom na zhruba dvě hodiny, (protože jsem potřeboval vyzvednout něco ve městě) s tím, že bych uhradil benzín i ostatní náklady. Máte někdo podobné zkušenosti, popřípadě nějaké typy jak přemluvit rodiče aby svolili?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jm*
Datum: 29.01.14 14:06

Udělat něčím radost. Třeba koupit nějakou drobnost, uklidit doma, uvařit To by mohlo zabrat.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.01.14 14:26

Ono není auto jako auto,jestli mají rodiče svýho miláčka přešlechtěnýho v hodnotě několik set tisic, asi mají obavy oprávněné.Ale na druhou stranu když vidí,že řídíš dobře a bezpečně ,je to myslím zbytečné,vždyť nějaký ten karambol se muže stát kdykoliv komukoliv,i když jezdí desítky let. Zkus se zeptat rodičů na možnost druhého auta. Něco malýho,staršího s malým obsahem,co moc nežere. Mám to doma zrovna tak,syn má řidičak měsíc, a měli jsme doma jako druhé auto Peugeota 106,sice dvacet let starý,ale je v pořádku a on si jezdí v něm. A pořizovací cena je taková,že za to nekoupíš ani kloudný kolo.

Ohodnoceno: 1x

Od: buss®
Datum: 29.01.14 14:27

Když nechce, tak nechce, ono se říká jak na potvoru... Koupit si něco levného.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.