Hyundai Atos viz foto

Od: Datum: 28.01.14 21:11 odpovědí: 2 změna: 29.01.14 08:40
avatar

Mohl by mi někdo poradit kde je umístěno palivové čerpadlo v tomto vozidle.

doplněno 29.01.14 14:18:

Děkuji za rady, pomohlo mi to.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.01.14 21:17

V palivové nádrži, jako u většiny současných vozů. Přístup po odklopení sedáku zadních sedadel. Bude tam patrně plastové víčko. Před případnou demontáží raději odpojte akumulátor.

U tohodle kočárku by se jinam ani nevešlo! :)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 29.01.14 08:40
avatar

s tím víčkem bych nebyl až zas takový optimista-tam kde není plovák součástí čerpadla je leckdy jen servisní otvor právě pro plovák,ale už ne pro čerpadlo-pak tradá nádrž dolů,aby se k němu člověk dostal...Nevím jak u Atosu...stačí mrknout a uvidí se,pokud nebude vidět(jen plovák-rozdíl mezi plovákem a čerpadlem je v min.dvou hadičkách,které jsou k tomu "dovnitř" v nádrži přivedeny-vždy tam jsou patrné i šipky tam a zpět) a pokud ještě alespon trošku funguje,není nic jednoduššího než sklopit(vyndat) zadní lavici(sedák) a někdo at vám při okolním tichu otočí klíčkem-uslyšíte zabzučení...Aještě poznámka k případné demontáži(samozřejmě u práce nekouřit )-čerpadlo má vždy převlečnou matici,nebo něco na ten způsob-a s tím opatrně,protože ty plasty samotného usazení čerpadla rádi praskají ale zase na uvolnění té obr matice po obvodu potřebujete trošku sílu,aby mrška povolila...zkrátka fakt s citem(a označte si hadičky at víte která je kam)

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.