Toyota Yaris - mirror link nefunguje?

Od: Datum: 04.10.15 20:09 odpovědí: 3 změna: 05.10.15 09:52

Dobrý večer, chci se zeptat zda potřebuji pro zrcadlení obrazovky z mobilu/tabletu přes mirrorlink do novéhoho vozidla toyota yaris (systém toyota touch 2) nějaký speciální kabel? Protože jsem svůj telefon Sony Z3 compact, tablet Sony Z3 compact i přítelčin S4 mini (všechny podporují mirrorlink)neúspěšně zkoušel připojit klasickým USB-micro USB kabelem k audio/PC zařízení v Toyotě Yaris (zkoušel jsem 4 různé kabely). U S4 mini jsem měl na displeji napsáno, že probíhá zrcadlení obrazu, ale nic se na systému Toyota touch neobjevilo. Když jsem spojil svůj Z3 compact + tablet, tak se neobjevilo vůbec nic a mobil vydával zvuk, jako že se stále připojuje a odpojuje..
Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ctenar
Datum: 04.10.15 21:46

Problem je udajne ten, ze Toyota podporuje jen 3 roky stary MirrorLink 1.0, kdezto vsechny novejsi telefony maji (nekompatibilni) 1.1.

Viz diskuze pod timto clankem (hledej [Ctrl-F] "Mirror").

doplněno 04.10.15 21:49:

Starsi mobily s MirrorLink 1.0 by s Yarisem mely fungovat.

P.S. Necetl jsem tu (anglickou) diskuzi do konce. Je tam vice nez 100 prispevku s dotazem na MirrorLink.

doplněno 04.10.15 22:02:

Z te diskuze odpoved z 27.dubna 2015:

Currently the only phones compatible (for Mirrorlink) are:
Samsung – Galaxy S3 and (Note 2 are some issues on this)
Nokia – 700, 701, 603, 808, N9.
Nokia – N8, E7, C7, X7, C6-01 once on Symbian OS 10.1 or later

doplněno 04.10.15 22:43:

svůj telefon Sony Z3 compact, tablet Sony Z3 compact
Ze stejne odpovedi z 27.4.2015 vyse plyne, ze vyrobkum Sony Toyota zakazala se pripojit pres MirrorLink.

"The reason is because Sony have not limited what is accessible via Mirrorlink, (for example it would be possible to play a game on your satnav head unit via Mirrorlink whilst driving)."

Ohodnoceno: 1x

Od: mirror
Datum: 05.10.15 08:15
Děkuji moc za zjištění! Vůbec mě to ale nepotěšilo :( člověk by řekl, že nový model auta bude spolupracovat s novými telefony.
Od: ctenar
Datum: 05.10.15 09:52

Ta diskuze je nekolik mesicu stara. Nejlepe asi poslat email na zastoupeni Toyoty v CR, jestli uz nahodou nemaji novy firmware i pro MirrorLink 1.1 nebo jestli ho vubec planuji.

Hodne lidi je stejne nespokojeno jako ty. Prece jenom to funguje jen snad s 8mi telefonama :( To by tuhle funkci snad ani nemeli uvadet, kdyz je skoro nanic.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.