Prepis auta

Od: Datum: 22.01.14 17:00 odpovědí: 5 změna: 22.01.14 21:06

dobry den mam jednu otazku ,,, kupuji si auto v italii ale je prihlasene tady a chci ho prevest do cr ,,, co potrebuji udelat? dekuji za odpovet

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: trem
Datum: 22.01.14 17:32

Pokud myslíte otázku vážně, poradívám vám něco jiného. Nekupujte to auto.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.01.14 18:08

doplním-pkd ho orpavdu chcete,tak totéž jako u auta co je doma (KS,povinné ručení-zelenou kartu,ORV).jen raději ještě mimo KS i povolení,či osvědčení majitele,že s ním můžete jet.

Datum: 22.01.14 21:06

Pan trem má zřejmě vědomosti o nějaké globálně celoitalsky platné zákeřné závadě naprosto všech italských aut vč. těch, které Itálii projížděly více než 3x .

Nicméně my, co jsme měli už několik aut z Itálie, můžeme z praxe říct, že není důvod k obavám, oni Italové (naprosto překvapivě) používají vcelku stejné auta jako zbytek Evropy. Tedy je pravda, že v Modeně, odkud jsem auta měl je poněkud vyšší koncentrace Ferrari a Lambo, ale to asi nebude snad problém, ne?

Ovšem po zkušenostech bych doporučil spíše auto odvézt na podvalu, největší problém jsem totiž měl s vyřizováním dočasné převozní značky, nebýt toho, že tam mám ségru, tak bych asi neměl trpělivost to vyřizovat. Pak už jen vyřídit pojištění pro cestu a mohl jsem jet. Trochu zajímavé je to, že pojistka platila poze 3dny a byla v ní přesně stanovená trasa, kterou jsem musel jet.

Přihlášení auta už nebyl vůbec problém, technickou a evidenční jsem dal bez závad, problémy nebyly

Od: nu*
Datum: 22.01.14 18:37

samozřejmě majitel musí auto odhlásit na Vás, a to na tom úřadu, kde má trvalý pobyt

Od: buss®
Datum: 22.01.14 18:53

V čem spatřujete problém?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.