Autorádio překrívaj se stanice a hrají spolu

Od: Datum: 22.01.14 10:37 odpovědí: 2 změna: 23.01.14 17:51

Dobrý den.Mám problém.Montoval jsem autorádio do vozu dacia logan.Dráty od repro zvlášt jen napájení autorádia sem použil orig z vozu.Červený na+,černý na-.Jak naladím bez zaplého klíčku autorádio hraje dobře ale jak nastartuji a začnu ladit autorádio tak se uloží stanice kterou sem mněl naladěnou v klidu a přeladí ji druhá.Dejme tomu Kiss hady a impuls a.Začnou se překrívat a hrát spolu.A mám doladěno.Když auto stojí třeba den tak to zas jde naladit normálně a zas při nastartování se to překrívá.Pol mínus od repráků mám na černej drát co vede jako ukostření do rádia.+od rádia k reprákům tušim zelenej.Jinak ukostřené rádio za šroubek co z něho vede nemám jen přes černej a červenej drát.Co s tím.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.01.14 15:46

kostra repro by neměla bejt společná s kostrou auta měl bys k reproduktorům tahat vždy 2 dráty

co to je za rádio nebylo by schéma?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.01.14 17:51

Dobrej podvečer.No jde o to že je to jen takové chrastítko.Dnes to hrálo dobře jen pod vedením trolejbusu a tramvaje to hrálo dvojmo jinak jinde mimo.super.Šly ladit stanice bez problému.

Jdou tam dráty.

1.Červenej s pojistkou ten je jasnej to je +.

2.Černej to je -.

3.Fialovej psané že je to záloha hodin rádia, připojil jsem jej zároven s červeným.

4.Zelenej + k repráku

5.Modrej zaslepen do čokolády.S reprákem nehrál ale je na něm +.Podle schématu na rádiu by to mnělo napájet druhou sadu repráků ale nereaguje to.

Takže jako - k reprákům nevím kam dát ale dal jsem jej společně na černej.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.