Přední stěrače favorit

Od: Datum: 21.01.14 14:45 odpovědí: 4 změna: 22.01.14 12:53

Zdravím, na favoritu 1988 mám následující problém: Spustím si páčku předních stěračů a jedou stěrače, ovšem jakmile vypnu páčku stěrače se zastaví v poloze v jaké aktuálné jsou a nezaparkují se do parkovací polohy. Navíc pokud nastavím páčku stěrače do polohy 1 podle návodu na obsluhu stěrače se vůbec nezapnou a musím jít do polohy 2.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.01.14 14:51

nejde ti doběhovej kontakt proto nedojíždí -zkontroloval popřípadě bych dal jinou páčku ,kouknul bych i na přívodní konektor páčky a asi by stálo za to vyndat motorek stěračů rozebrat a kouknout jestli ten doběhovej kontakt neni nák poškozen

dále bych vyndal rozebral a proletoval pojistkovou skřínku častý problém u favoritů

Ohodnoceno: 0x

Od: robokop*
Datum: 21.01.14 15:24

Děkuji, spravoval jsem ostřikovače a v rámci akce jsem sundal na páčce stěračů ty horní kontakty a všechny dráty se mě vysypaly a zapojoval jsem je zpátky.

Datum: 21.01.14 22:37

Jednotlivé dráty jsou popsány čísly. Zrovna tak i ten plastový konektor má popisky 1 až 5.

Jinak hledej problém nejdřív v pojistkovce relé cyklovače či zkratovací propojky místo relé a v uklepaných kontaktech na této patici. Pak kuchej motorek

doplněno 22.01.14 20:27:

*palec*

Ohodnoceno: 0x

Od: robokop*
Datum: 22.01.14 12:53

Děkuji za rady problém vyřešen a závada odstraněna. Problém byl že kdysy jsem měnil páčky u volantu obě dvě a staré provedení mělo http://www.iautodily.cz/packa…koda-favorit-nd100002040.html mělo napájené dráty a kus dál byl konektor na rozpojení podobně jako na obrázku. Nechal jsem tedy dodělat typ zapojení co má rok 1990 s tím že zůstalo to zapojení i kus dál. V konektoru (kus dál) nedoléhal jden drátek - přesně co popisoval další uživatel, stačilo tedy 2 čokoládky a kus drátu a ten drátek znova zapojit a je po problému.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.