Pokuty za překročení rychlosti, návod jak se tomu vyhnout

Od: Datum: 19.01.14 18:35 odpovědí: 9 změna: 20.01.14 22:21

Dnes jsem dostal mail kde radí jak se vyhnout placení pokut za překročení rychlosti o méně než 30km/hod.Je to podle přestupkového řádu č.200/1990. Já to tam nikde nenašel.Setkali jste se někdo s tím?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.01.14 18:39

a co sem třeba napsat znění tohoto mailu? :) ale i tak si myslím, že půjde o HOAX

doplněno 19.01.14 18:41:

vsadím boty že jde o tohle: http://hoax.cz/hoax/proc-neplatit-pokuty/

Ohodnoceno: 3x

Datum: 19.01.14 18:54

přesně tak já si myslel,že je to nějaká blbost,děkuji za vystřízlivění.

Od: 123abc
Datum: 19.01.14 19:01

Chceš porušovat pravidla a nebýt za to potrestán? Otázka času, kdy je někdo poruší vůči tobě a ty se budeš domáhat práva...

S..či jezdi podle PRAVIDEL!

.

Ohodnoceno: 0x

Od: rychnovekl
Datum: 19.01.14 19:20

Tak tak, já mám Renault 5, typem 1.6 D. Hmm, takže, pokud to znáte, tak víte, že jsem jasnej :D Já s tím rychlost určitě nepřekročím, už při 65-75 jsem rád, že mi něco neupadne. :) :) Mimochodem je to rok výroby 1990 :( . Samozřejmě trocha nadsázky, ale souhlasím s Vaším názorem XD

Od: buss®
Datum: 19.01.14 19:18

A to už existují zákony, jak se vyhnout potrestání?

Datum: 19.01.14 20:43

kdo jezdí ve městě po ulicích víc jak 70, měl by mít za povinnost odevzdat řidičák aspoň na pár měsíců.

A že se takovýc uspěchaných najde. grr

Datum: 19.01.14 21:04

Páč to je blábol do nebe volající. Nesmíte číst kde co, a hlavně uvažovat hlavou..

Tento email je starý desítku let..

Datum: 20.01.14 20:33

Návod jak se vyhnout pokutám za rychlost je velmi jednoduchý.Jezdi tak,aby jsi povolenou rychlost nepřekračoval.

Od: asd*
Datum: 20.01.14 22:21

Ono pokud je za vesnicí cedule 30, konec omezení až cedule další obce 5 km daleko, v pátek odpoledne skončí práce a celý víkend nikde nikdo, tak se ta 30 dodržuje opravdu těžko. Jedu bezpečných 80 a jsem zločinec. A když tu nesmyslnou ceduli oznámíte policii, tak vás pošle do háje ať si stěžuju u toho kdo to tam zapomněl sundat...

Pokud někdo jede 70 mezi barákama tak je to něco jiného, to zaslouží potrestat citelně. Jenže na takových místech se aspoň u nás prakticky neměří, když už tak na 30 před školou ve dvě ráno...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.