Prodej automobilu?

Od: Datum: 17.01.14 20:58 odpovědí: 3 změna: 18.01.14 07:37

Zdravím,
prodávám auto,je sice plně pojizdné. Nicméně jsem se dohdl s kupujicím,nebo spíš on říkal, že je mu to jedno co se napíše do smlouvy. Můžu prý klidně napsat na díly (popřípadě kdyby jste mi poradili kde to tam mám uvést) a co z toho pro mě plyne? Kdybych tam měl na díly nebude problém,odhlášení na jiného majitele?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.01.14 21:19

Sice bych nedoporučil do KS napsat na díly,ale je to doacel šumák, spíše doporučím sepsat KS ,nechat ji podepsat a hlavně poté uschovat! a také na úřadu odhlásit na kupujícího!To jsou asi nejdůležitější dvě věci-KS+ odhláška.Pak poslat TP+ ORV kupci!

Ohodnoceno: 0x

Od: buss®
Datum: 17.01.14 21:21

Já bych to napsal tedy jak chce, že je mu to fuk, v jakém je to stavu. I NOZ zná "jak stojí a leží" ale neuznávala se jedna věc, nyní je tam (úhrnkem). Odhlašování nemá se stavem nic společného. Klidně napište na ND, když s tím souhlasí. Co si s tím pak udělá je jeho problém. Dohodout si, kdy ukončíte pojištění, třeba týden. Ideální je přepis spolu na OdbDSA.

Od: nu*
Datum: 18.01.14 07:37

ND a odhlašování nemá nic společnéhu už to pochopt, klidně to mlůže být na ND, na kuličky nebo si to prodejte jako auto do polévky. Podle dokladů je to auto a schváleno je to jako auto. Takže ani formulací že to prodáváte jako ochucovadlo do polévky se nezbavíte v budoucnu možné odpovědnosti podle zákona.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.