Zouvačka a vyvažovačka zkušenosti

Od: Datum: 15.01.14 16:20 odpovědí: 8 změna: 22.10.16 13:21

Dobrý den, máte někdo zkušenost s výrobky firmy Magnus? Líbí se mi vyvažovačka a zouvačka, případně kompresor, ale bohužel jsem je neviděl nikde v provozu. Poraďte prosím, jaké máte zkušenosti. Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.01.14 18:07

Neznám tuto zouvačku. Já jsem koupil od firmy FERDUS. Bylo to nejlevnější řešení a jsem již více jak tři roky spokojen. Sice se neživím tímto oborem, ale pro rozvětvenou rodinu, příbuzné a sousedy dělám pneuservis.

Domnívám se, že všechny levné zouvačky jsou z Číny a klidně na nich může být Vaše jméno.

Ohodnoceno: 0x

Od: pavelp*
Datum: 30.06.15 20:17

Já mám pozitivní zkušenosti se stroji od značky Bright. Prakticky veškeré vybavení v pneuservisu mám od téhle značky z V&W obchodu. Byly za rozumnou cenu a mám takový menší pneuservis, kde mi tyhle přístroje bohatě stačí. Určitš se dá sehnat i něco levnějšího, ale zase míň kvalitního a nebo dražšího - ale to by se mi zase peníze zpět nevrátily, protože zase tak velkou klientelu nemám a ani nechci, protože tuhle práci mám tak na poloviční úvazek.

Od: martinhal
Datum: 20.07.15 16:27

Dobrý den, s touto značkou zkušenosti nemám, ale osvědčila se mi značka Bright. Už léta mám pneuservis a v poslední době jsem začal mít mírné potíže s dodavatelem vybavení. Pak jsem na internetu prolezl všemožné diskuze a narazil na dost pozitivní recenze k této značce a obchodu V&W. Očíhnul jsem si tento obchod a protože se mi líbila nabídka i ceny, řekl jsem si, že vyzkouším něco od nich odebrat. První zakázka vyšla skvělě, veškeré objednané vybavení se ke mě dostalo v pořádku a poměrně rychle. Výrobky značky Bright jsou kvalitní a se zouvačkou této značky se mi opravdu skvěle pracuje. Jsem rád, že jsem V&W obchodu dal šanci, zůstal jsem u této firmy a jsem spokojeným zákazníkem už 5 let.

Od: vilik
Datum: 20.07.15 17:14

Značka Bright se mi vůbec neosvědčila, nepoužívám ji. Proto ji nemůžu doporučit. S klidným svědomím prohlašuji, že obchod V&W pro mou potřebu v současné době nemá co nabídnout. Z vašeho příspěvku dle mého názoru reklama přímo stříká.

Od: pepos
Datum: 18.08.15 19:30
No jak to tak čtu, tak jsem asi takový nestranný. Úplné nadšení ze značky Bright jako pan Martin nesdílím, ale ani si nemyslím že by byla špatná jak píše Vilík...mám zouvačku sice teprve chvíli, tak ještě nemůžu psát úplně konečné soudy, ale zatím, a to ťukám na stůl, je to vcelku v pohodě. Určitě existují i lepší, ale za to dražší...Z V&W jsem toho kupoval víc, myslím že zejména pro začátečníky jsou některé jejich výrobky taková zlatá střední cesta...

Od: rada
Datum: 30.08.15 19:49
Já si také kupuju vybavení na V&W kde mi vždycky poradili když jsem jim řekl na co chci vybavení používat, kolik za to chci dát a co od toho očekávám, tak mi navrhli několik přijatelných možností a ušetřili mi dost času. Mám jako vedlejšák pneuservis už 4 roky a zatím nebyl problém.

Od: maan
Datum: 08.03.16 09:39

My máme v pneuservisu veškeré vybavení, nebo alespoň z větší části od V&W Morava a jsme naprosto spokojení. Teď zrovna se chystám udělat objednávku dalších věcí a opět u nich. Mohu je doporučit, jsou profesionální, ceny mají slušné a je s nimi dobrá domluva.

Datum: 22.10.16 13:21

Mám dobrou zkušenost vawobchod.cz, jsem spokojený, ochotně poradí a objednávám už jen od této firmy. Dlouhou dobu jsem objednával od různých firem, ale co se týče kvality nemůžu si stěžovat. S reklamací taky nebyl žádný problém, do dvou dnů bylo vše vyřešeno a já mohl opět bez komplikací dělat svou práci, aniž bych se zdržel. Mohu doporučit :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.