Zouvačka a vyvažovačka zkušenosti

Od: Datum: 15.01.14 16:20 odpovědí: 4 změna: 20.07.15 17:14

Dobrý den, máte někdo zkušenost s výrobky firmy Magnus? Líbí se mi vyvažovačka a zouvačka, případně kompresor, ale bohužel jsem je neviděl nikde v provozu. Poraďte prosím, jaké máte zkušenosti. Díky


avatar
administrátor uzavřel tuto otázku
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.01.14 18:07
 
avatar

Neznám tuto zouvačku. Já jsem koupil od firmy FERDUS. Bylo to nejlevnější řešení a jsem již více jak tři roky spokojen. Sice se neživím tímto oborem, ale pro rozvětvenou rodinu, příbuzné a sousedy dělám pneuservis.

Domnívám se, že všechny levné zouvačky jsou z Číny a klidně na nich může být Vaše jméno.

 
Od: pavelp*
Datum: 30.06.15 20:17
 

Já mám pozitivní zkušenosti se stroji od značky Bright. Prakticky veškeré vybavení v pneuservisu mám od téhle značky z V&W obchodu. Byly za rozumnou cenu a mám takový menší pneuservis, kde mi tyhle přístroje bohatě stačí. Určitš se dá sehnat i něco levnějšího, ale zase míň kvalitního a nebo dražšího - ale to by se mi zase peníze zpět nevrátily, protože zase tak velkou klientelu nemám a ani nechci, protože tuhle práci mám tak na poloviční úvazek.

 
Od: martinhal
Datum: 20.07.15 16:27
 

Dobrý den, s touto značkou zkušenosti nemám, ale osvědčila se mi značka Bright. Už léta mám pneuservis a v poslední době jsem začal mít mírné potíže s dodavatelem vybavení. Pak jsem na internetu prolezl všemožné diskuze a narazil na dost pozitivní recenze k této značce a obchodu V&W. Očíhnul jsem si tento obchod a protože se mi líbila nabídka i ceny, řekl jsem si, že vyzkouším něco od nich odebrat. První zakázka vyšla skvělě, veškeré objednané vybavení se ke mě dostalo v pořádku a poměrně rychle. Výrobky značky Bright jsou kvalitní a se zouvačkou této značky se mi opravdu skvěle pracuje. Jsem rád, že jsem V&W obchodu dal šanci, zůstal jsem u této firmy a jsem spokojeným zákazníkem už 5 let.

 
Od: vilik
Datum: 20.07.15 17:14
 

Značka Bright se mi vůbec neosvědčila, nepoužívám ji. Proto ji nemůžu doporučit. S klidným svědomím prohlašuji, že obchod V&W pro mou potřebu v současné době nemá co nabídnout. Z vašeho příspěvku dle mého názoru reklama přímo stříká.

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.