Nouzovy rezim u auta

Od: Datum: 15.01.14 13:47 odpovědí: 8 změna: 15.01.14 22:08

muj mercedes pada do nouzoveho rezimu poradte mi?co to je diky a jak se to da odstranit dekuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.01.14 13:49

Dobrý den, málo informací, víte kolik je Mercedesů? Tolik důvodů, proč může spadnout zrovna ten Váš do nouzového režime je...Musíte do servisu na diagnostiku...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.01.14 13:55

přesně tak, takhle to vypadá na poruchu uzávěrky mezi druhou a třetí nápravou -:)

Všeobecně padá řídící jednotka do nouzového režimu vždy, když vyhodnotí některý režim jako nebezpečný pro vozidlo či pro posádku.

příkladem může být třeba regulace turba, kdy rozvodné lopatky z nějakého důvodu přestanou regulovat výstupní tlak z turba a podobně.

Od: jezevecmoudry
Datum: 15.01.14 13:51

Nouzový režim je režim, do kterého se auto "přepne" při zanedbání nebo poškození něčeho, co by mohlo mít vliv na případné poškození dalších komponent. Příklad - nevyměníš filtr pevnejch částic, auto tě napřed upozorní na displeji, pokud na to se**š dál, přepne se do nouzovýho režimu. To znamená nižší výkon, obvykle vyšší spotřebu. Jediná rada je diagnostika, aby se zjistilo, co padání do nouzáku způsobuje...

Od: nu*
Datum: 15.01.14 15:13

vadný kabelový svazek ŘJ druhého válce, pokud chcete opravím to na dálku. sílou podvědomí

Ohodnoceno: 1x

Datum: 15.01.14 15:30

:-D :-D :-D Také mám problém s autem, něco mi bouchá v levém kole, můžete to napravit? :-D

doplněno 15.01.14 20:01:

tomibender: Ale ano, byla tam, ale byť jsem ji dal na své místo, čili k sousedovi na dvůr k slepicím, přesto to tam mlátí dále. Nevím, nevím, kde bude ta chyba... :-D :-D

doplněno 16.01.14 21:51:

hujer123: A sakra, to kdybych věděl! Musím se podívat na znáček, ale bohužel, je tam tma... Světla nesvítí, asi baterka? :-D

Datum: 15.01.14 17:23

Nemáte tam namotanou kunu? :D

Datum: 15.01.14 22:08

Datum: 15.01.14 17:26

Moje křišťálová koule Vaše auto neumí identifikovat,jen mi řekla že je to medvídek ale model a motor ńeví!

PS mně skáče do mouztáku občas VELMI občas také a vždy pomůže návštěva servisu (libovolný !) nejraději však Tank ONO!Pokud klesne palivo na rezervě po 5l (rezerva je 8) tak hodí nouzák a nechce potvora jet naštěstí se mi toto stalo jen 3x ,když jsem byl bez práce ,ale na druhpou stranu je to +,protože varuje před vyjetím paliva do mrtě!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.