Proč se barva loupe? a při dotyku pouští?

Od: Datum: 14.01.14 20:12 odpovědí: 2 změna: 14.01.14 20:28

Dobrý den jak je už z nazvu tak je řeě´č o teto barvě http://www.sonusmarket.cz/node/227 u moji čz 175 jsem sní nastříkal výfukové koleno vše jsem udělal dle návodu kromě to ho vypálení na těch 160 st, ale jel jsem to projet, takže by to jakž takž vypálený být mělo, tet když se dotknu kolena tak mám stříbrný prst a místy se začína odlupovat. co stím?díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jyri®
Datum: 14.01.14 20:23

před stříkáním si to měl obrousit šmirglem pak odmastit a pak nastříkat a project to ale porádne to vytočit at se to pořádně vypálí já treba to udelal jako ty ze jsem to zahral jen tak trošku a pak sem jel trasu asi 100km a celou cestu sem to cejtil ten tu barvu jak se vypaluje

Ohodnoceno: 0x

Od: tomas123
Datum: 14.01.14 20:28

OK skusim to předtím jsem to vyšmirgloval a taky odmastil takže chyba bude asi v tom vypálení zkusim znovu.Jinak díky

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.